Buddypress 1.2.2.1 aktiválási hiba

Sziasztok! Az a problémám, hogy felmásoltam a Buddypress legújabb aktuális verzióját, próbáltam aktiválni, erre kiírta, hogy nem sikerült, mert végzetes hiba történt. Leszedtem az 1.2-es verziót, azzal is ezt csináltam. A WP-m is friss, 2.9.2. Mi lehet a gond? Nem ingyenes tárhely szolgáltatónál vagyok, hanem rendes, fizetősnél. PHP, MySQL is a legfrissebb van fent. Tanácstalan vagyok, mert szeretnék egy közösségi plugint a WP alá.

Szevasz!











Kipróbáltam én is de folyamat üzenet hibát ír a telepeítés után!





Valami geba… van vele alapból…











Egy újonc!


'Fidó' wrote on '2010-03-24:




Szevasz!





Kipróbáltam én is de folyamat üzenet hibát ír a telepeítés után!


Valami geba... van vele alapból...





Egy újonc!








Már rögtön az aktiválásnál? Mert nekem nem tudja aktiválni.

Hm…lehet, hülyeség…de mintha elmém sötét zugában az derengene,hogy a Buddypress Wordpres MU-hoz készült,sima WP-vel MÉG nem megy…majd WP 3.0tól,amikor a MU és a sima WP összeolvad…

Balou igazad van!

Aham, az király. Még jó, hogy a hivatalos oldalon se írják ezt. :slight_smile:

Hát, igazából most utána olvastam,és fura dologra bukkantam…EZ alapján sima WP-vel is működnie kéne…igaz szvsz logikátlan,hogy sima WP-vel használják az emberek…KB annyi értelmét látom mint rozsdás trabiba benyomni a MOMO sportkormányt és sportülést…

hát tudni kéne olvasni… http://buddypress.org/about/





cím után az első mondat

Hehe, ez így azért mókás ellentét, nem?:slight_smile: Az "About"nál csak MU-t emlegetnek,a szükséges környezetnél (amit SZVSZ én erősebbnek ítélnék alapból) meg már azt írja,hogy WP vagy WP MU :smiley:

Telepítés után amikor az aktiválást kérte. Összeomlott mint egy kártyavár…

Igen, az About részben WP MU-t ír, de pl. a Download menüpontnál meg már csak ennyit: Download and setup WordPress with its famous 5-minute install. ÉS a sima WP oldalt mutatja képként.





Szóval akkor csak MU alatt megy. Ha a WP 3.0-ban már egyben lesz minden, akkor inkább megvárom azt, addig meg nem rakom fel a Buddypress plugint.

Szeretnék egy olyat kérni, hogy jó lenne ha valaki KONKRÉT hibaüzenetet is írna,





nem csak ilyen maszlagot, hogy “összeomlott” és “nem megy”…











Különben nem fogunk tudni segíteni.

@Zsolt:





“nem akarja az igaSSágot”, “sürgős lenne” :smiley:

Hogy Szegedi Csanádot idézzem, “annyi konkrétum van benne, mint a Vukban”.