Bővítmény telepítési gond

Sziasztok!

Az ötleteitekre lennék kíváncsi. A helyzet a következő:

2 szerver

2 különböző WP blog

Az egyiken minden gond nélkül működik a bővítmények automatikus installálása admin menüből, a másiknál minden telepítés előtt kéri az FTP kapcsolódási adatokat ezzel a szöveggel:

Quote:

Kapcsolódási információ

A frissítés végrehajtásához szükség van a kapcsolathoz tartozó információkra.

Szervernév

Felhasználónév

Jelszó

Hitelesítő kulcsok:

FTP *

FTPS (SSL)

meg kell adni a helyet a szerveren, ahol a kulcsok megtalálhatóak. Amennyiben jelszó is szükséges, azz a fenti mezőbe kell beírni.

Kapcsolat típusa

Kapcsolat típusa FTP

FTPS (SSL)

Ennek előtte külön csemegeként anyázott tmp könyvtárra, hogy nem tud bele írni, meg nem találja, de azt sikeresen kikerültem a config.php-ba illesztett eme sorral:

Code:

define('WP_TEMP_DIR','/var/www/virtual/domainnevem/phptmp');

Kerestem, de nem leltem hasonló problémát itt a blogon. Valaki találkozott már ilyennel?

Előre is köszönöm a segítséget!

Nekem is adódott egy bővítmény telepítési gondom. Nekem az alábbiakat dobja ki:

“Bővítmények telepítése

Bővítmény telepítése fájlból: all-in-one-seo-pack1.zip

Bővítmény csomag kitömörítése…

Sikertelen fájl másolás: /usr/home/pampi/3xnight.hu/aaa/wp-content/upgrade/all-in-one-seo-pack1/all-in-one-seo-pack/all_in_one_seo_pack-bg_BG.mo

Telepítési hiba”

Feltételezem, valami beállítási hiba lehet, nem is valami nagy ördöngösség, csak én nem találom. Előre is köszönöm a segítséget.

töltsd fel kézzel.

charlie wrote:

töltsd fel kézzel.

Ha arra gondolsz, hogy az adminfelület Új bővítmény menüpont alatt kijelölöm a gépen lévő zip file-t, akkor úgy csináltam. Akkor kaptam ezt a hibaüzenetet.

Szimpi wrote:

charlie wrote:

töltsd fel kézzel.

Ha arra gondolsz, hogy az adminfelület Új bővítmény menüpont alatt kijelölöm a gépen lévő zip file-t, akkor úgy csináltam. Akkor kaptam ezt a hibaüzenetet.

nem, ez nem kézzel telepítés.

a kézzel telepítés azt jelenti, hogy letöltöd a plugint, kicsomagolod, madj belépsz a tárhelyedre FTP-n vagy amit adnak. Itt bemész a wp-content/plugins mappába, és ide felmásolod az előbb kicsomagolt plugint.

Aztán be tudod kapcsolni a Bővítmények között a wp admin oldalán.

Mondtam, hogy valami banális baromság lesz :slight_smile:

Köszöntem :wink:

üdv.

két bövitmény frissitést szeretnék telepíteni, rámegyek hogy autimatikus frissités, de ezt írja ki:

Frissítés letöltése innen: http://downloads.wordpress.org/plugin/simple-tags.1.6.6.zip

Sikertelen letöltés.: name lookup timed out

Bővítmény frissítése sikertelen

Mi lehet a gond? Eddig működött.

Akkor kivételesen ne automatikusan telepítsd, hanem kézzel. :smiley:

Attól nem fogok rájönni mi a gond, és továbbra is előfordul.

És melyik pluginnál csinálja ezt? Mindegyiknél?

Mindegyiknél. bár állitolag a pluginok most jók, de a sablont nem tudom továbbra se frissíteni, ugyanezt írja ki

ezt sablon frissítés dolgot, nem vágom, hogy, hogy érted.

Efrud!

Korábban azt írta valahol Akky, hogy a sablont nem tudja frissíteni. Lehet, hogy 2.8-a van már? :slight_smile: :slight_smile: Vagy lehet, hogy a sablon jelzi a frissítést, és lehet frissíteni?

Hát én olyat még nem láttam. :slight_smile: Jaja mint a pluginoknál is irják, hogy 2.8 kompatibilis.

most néztem, most már működik, loál.

Pedig olyan szépen leírtam, hogy nem működik, részletesen, mi hanyas verzió:((((