Bővítmény telepítése: Fatal error

Napok óta szenvedek a WP301 magyar telepítéssel.





Feltelepítem, minden kiválóan működik, amikor szeretnék egy új template-t vagy egy új plugint feltelepíteni az automatikus telepítésnél egy fehér lapnál megáll.





Próbáltam .zip -ből is és manuálisan a megfelelő könyvtárba feltelepíteni.





Ekkor felkerül a pluginok közé, de amikor aktiválni akarom az alábbi üzenettel utasítja vissza:











Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes) in /var/vhosting/hu/xxxxxxx/chroot/public_html/www/wp-content/plugins/platinum-seo-pack/platinum_seo_pack.php on line 2018











Vagy:





Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /var/vhosting/hu/xxxxxx/chroot/public_html/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/lib/tags.php on line 147











OK, nagyjából értem az üzenetet, (memória nagyságot kéne valahol átállítanom?) de eddig vagy 15 WP-t telepítettem már csont nélkül, soha nem volt semmi gond (tegnap is ugyanezekkel a fájlokkal). Az is igaz, hogy az más tárhelyszolgáltatónál volt.





gyor.net a mostani tárhely szolgáltató.





Az is bekavar még, hogy az angol verzióval rendben működik minden. (használnám ezt, de aki blogolni fog benne nem ért angolul)











Kérdésem: nálam lehet a hiba vagy a tárhely szolgáltatónál?

Kedves Bikfenc!











Ha visszakeresel a Fórumon, akkor láthatod, hogy egy kissé megnövekedett a WP memóriaigénye, de normális tárhelyszolgáltatónál ez nem lehet gond. Kérd meg, hogy emelje meg a memória-limitedet.





A telepítésnél még nem valószínű, hogy elrontottál valamit, azt csak később, hősies és sok munkával, valamint kevés odafigyeléssel tudja elérni az ember. :slight_smile:


'Farkas wrote on '2010-11-01:




Kedves Bikfenc!





Ha visszakeresel a Fórumon, akkor láthatod, hogy egy kissé megnövekedett a WP memóriaigénye, de normális tárhelyszolgáltatónál ez nem lehet gond. Kérd meg, hogy emelje meg a memória-limitedet.








Kedves Győző!





Nagyon köszönöm a gyors választ!


Azt hiszem lesz holnap egy hosszabb telefonom a szolgáltató felé :)

Nekem nem telepítéskor, hanem csak úgy spontán:











Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 122880 bytes) in /home/amazon/public_html/sofalove.hu/wp-admin/includes/template.php on line 2058











2 napja még minden jó volt, dolgoztam az oldalon, ma már nem enged be. Az “építés alatt” oldal bejön, a wp-admin nem. Illetve a login oldal még igen, aztán ezt kapom.











Letöröltem egy nagyobb témát, amivel korábban probálkoztam, és még fent volt, hogy hátha… De így sem enged be. 1 giga tárhelyem van.











Biztos a tárhelyest kell nyüsztetnem ezzel?





(Ugyanitt alapszintű kommunikációra képes supporttal rendelkező tárhelyszolgáltatót keresek 3 domain számára. A enyémtől mission impossible bármit megkérdezni.)

http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Increasing_memory_allocated_to_PHP


'mano' wrote on '2010-11-02:




http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php#Increasing_memory_allocated_to_PHP








Köszi, megnéztem. Azt írja, hogy ezt kell szerkeszteni a configban: define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M'); - az enyémben ilyen nincs. Beleírhatom?

írd csak bele nyugodtan. de nem változtat semmit mert ez csak azt mondja meg, hogy a PHP memory limitből a WP max mennyit zabálhat meg!

Beleírtam, de ez se hatotta meg.











Közben ránézett a tárhely support is, ő ezt kapta:











Fatal error: Class 'Walker' not found in /home/amazon/public_html/sofalove.hu/wp-admin/includes/template.php on line 184











Tehát nála nem memory limit, nálam igen… Mi a fene ez?

töltsd fel az adott file-t mégegyszer a csomagból…(írd felül a régit…)& szólj h KELL PHP limitet emelni min. 128 de ajánlott 256M…(inkább 512…)

Már feltöltöttem újra, az volt az első, de nem változott semmi.











Megnézzük a tárhely php-bővítést, vagy mi az…