Bővítmény SPAM felhasználók ellen

Sziasztok!



Szeretném megtudni, hogy melyik az a bővítmény, amivel véleményetek szerint (illetve tapasztalatok alapján) leginkább elkerülhető a valótlan, spam felhasználói regisztráció.



bogdany

Szia!



A captcha kódok jók erre a problémára. Nekem ez vált be a gyakorlatban: http://wordpress.org/plugins/captcha-code-authentication/



Igaz, wp 3.5.2 es verzió szerepel a leírásban, de eddig nem volt problémám vele!



Úgy állítottam be, hogy csupa kisbetűs legyen a captcha, meg külön lehet állítani, hogy pl. hozzászólásokban vagy login, regisztrációs részben jelenjen meg. (Telepítése után lesz egy külön menüpontja, ahol tudod állítani az opciókat, semmi bonyolult…)



Mert a kisbetűsnél nincs olyan probléma, hogy akkor most számít-e a kis és nagybetű…annak, aki kitölti.



Ü: András

Sziasztok! Nekem az SI Captcha van telepítve (www.technic.hu), de néha így is sikerül egy-egy spam felhasználónak regisztrálnia. BuddyPress és bbPress is fenn van. Mi lehet ennek az oka?

Semmi sem tökéletes… :slight_smile:



Próbáld ki a Google új “No Captcha reCAPTCHA” használatát. És az Akismet-et se feledd bekapcsolni.