Bővített felhasználói lista

Sziasztok!











Az egyik oldalamnál felmerült egy olyan igény, hogy meg kéne jeleníteni egy “szerkesztői listát”. Viszont a sima wp_list_authors csak a nevet listázza ki, pedig igény lenne gravatarra,weboldalra, meg a bemutatkozásra is… tuti valami tök egyszerű kód van hozzá, csak én vagyok ilyen nyominger, hogy nem jöttem rá. Vagyis Inkább csak azzal van gond, hogy nem tudom, hogyan tudnám mindre kiíratni,mert magukat az adatokat ugye simán le tudom kérni, csak az alapból az adott cikk/oldal szerzőjét írja ki…nekem meg az összes szerző kéne egymás alá…ha plugin,ha kód, jöhet :wink: (a wp_list_authors_plus nem játszik, az csak extra szűrést rak bele…)











Köszi előre is!

Nézz bele a comfy sablonba, az valami hasonlót művel.

Az sajnos nem az, amire én gondoltam :frowning:











Amit közben beszéltünk MSN-en, tuti arra van a jó megoldás, miszerint valahogy egy szerző-archívumból kéne kiindulni… de még nincs meg a tuti… :S

No, hiába, mindenre van bővítmény ha WP-ről van szó, csak jól kell keresni :wink: Ha mondjuk author helyett "member"ként keresünk rögtön előjön a Members List plugin. Még tesztelgetem,de jónak tűnik…bár admin oldalon csinált az előbb érdekes krix-kraxokat…