Blogspot fiók importálása WordPress alá.

Sziasztok.

Sikeresen importáltam bejegyzéseimet, megvannak a cikkek és a képek is benne. Azonban a cimkék, mint kategóriák jelennek meg a WordPress alatt. :angry:

A kérdésem: A Google mit kessel, a kategóriát, avagy a cimkéket?

Ha a cimkéket, hogyan tudom a kategóriákat áthelyezni a cimkék közé?

Segítségeteket köszönöm! :slight_smile:

A google mindkettőt szereti, csak általában (mondom általában) a weblapokon címke több szokott lenni, mint kategória. Ezért ezeken a weblapokon címkékkel érnek el több sikert a google-ben - de csak azért, mert a nagy számok törvénye itt is igaz. Több címke, több találat…, de ha neked (vagy van weblapom, ahol nekem is) több, vagy sok kategóriám van, értelemszerűen azzal érsz, érek el több eredményt.

5 kategória 60 cimke = címke fog több találatot (és látogatót) hozni

60 kategória - 5 címke = a kategória fog több találatot (és látogatót) hozni

Mindegy, miből van sok…

Amúgy áthelyeztetni programozóval tudod (aki ért az SQL fájlokhoz) vagy manuálisan átrakod…

A kategóriákat kitörlöm, és azt a pár darabot létrehozom ami kell. Ezzel a cimkék is rendeződnek. Köszönöm a segítséget! :slight_smile:

Szuper ez a Word Press. Nagyon sok mindent meg lehet alapból találni benne, a fórum pedig zseniális…

Királyok vagytok.

'hitetlen' wrote on '2009-11-15:

Gyurci! Ne idézz feleslegesen!

Miközben a régi bejegyzéseimet cimkéztem, az egyik oldal frissítés közben 750, vagy 755-ös hibát adott Nekem jogosultsági problémának tűnt). Azóta a Mistyc témának a Home oldalán hiányzik a két oldalsáv, de az About-on megvan…

Esetleg valami ötlet, hogy miért csak a főoldal ment tönkre? És főleg, hogy hogyan tudnám helyreállítani?

Előre is köszönöm!

Megoldódott köszönöm!