bigyologia.hu

Ketyerékkel, tech világgal foglalkozó jópofa site. bigyologia.hu











Mi a véleményetek róla?

nem tetszik az ERŐS vastag csík az előzetesben, túlságosan kettévágja az egyébként együvé tartozó információt.





szintén az előzetes végén lévő tovább impactja egyáltalán nem illik oda! (és miért jpg/gif?)





az rss twitter fb felmehetne a menübe, és akkor nem venne el ennyi helyet “feleslegesen”.





amúgy a színek jók! :rolleyes:

png :slight_smile:











Én “legolvasottabb” és a facebook-os részt egy az egyben áttenném az oldalsávba, nagyon megtöri ( szerintem szükségtelenül) a tartalmat. Meg az a csík tényleget lehetne kissé haloványabb.











Ettől függetlenül teljesen rendben van és érdekesek a témák. :slight_smile:

Azt a továbbot én is inkább akkor már cufón-nal oldanám meg,ha mindenképp ilyen betűtípust akarsz, de sztem felesleges is…











A FB és a legolvasottabb rész tényleg a lehető legrosszabb helyre került, azt kergesd nyugodtan át a sidebarba…











Ami még nem tetszik: a lapozás rész szerintem aránytanaul nagy…

Teljesen új téma került az oldalra ( http://bigyologia.hu/ ), szerintem sokkal átgondoltabb lett, sokkal szellősebb. Kritikát kérnék róla! :slight_smile:

ha egy portfolió oldal lenne, azt mondanám, hogy kis csiszolás után remek.





mert ott a kép a lényeg, a fotó, a megjelenítése annak, amit a portfolió képez,





de egy blognál, hogy mindig hoverezni kelljen már a bevezető elolvasásához nekem nem jön be.





bocs… :rolleyes:

Ez mondjuk a dizájn része, de én is gondolkozom egy olyan megoldásban, mint a uncrate.com, ahol váltani lehet több kinézet között, de egyenlőre nem tudom hogyan álljak neki (nem a css és dizájnfaragás részével van a gon, hanem a kapcsolóval).











De a cikkoldalról mi a véleményetek?

egyenlőség csak a matematikában van!

Köszönöm, legközelebb ügyelek rá. :rolleyes::slight_smile: