Betütipus változtatás

Sziasztok!











Azt szeretném meg tudni hogy a wordpressbe meg-e lehet változtatni a betü tipust?





és ha igen akkor hogyan?





jelenleg asszem arial van és én szeretném a japanese betütipusra lecserélni tudom hogy ha másnak az a betütipus nincs telepítve akkor nem lássa de én mégis szeretném meg változtatni. Válaszotokat ötleteteket nagyon szépen köszönöm előre is.

css a megoldas





hasznalj firebug, megmutatja hol kell atirnod a style.css -t





amugy meg biztonsagosan ugy 5 betutipus hasznalhato ami altalaban minden szamgepen ott van es a japanese nincs kozottuk…











vannak megoldasok erre pl sIFR de savszelben nem az igazi meg ma se…

írd át, ne hallgass senkire. mindenki monnyonle!





nálad úgy fog megjelenni, ahogyan akarod, mindenki más meg továbbra is arialban fogja látni! :wink:





elvégre magadnak csinálod a honlapod, le vannak sz*va a látogatók. juhéj!

Úgy szeretem az itten i barátságos hangulatot… mármár mint a prog.hu egyes témáiban…





buzhanglo: ha csak a címet szeretnéd ilyen betűtipussal írni, meg esetleg még pár apróbb dolgot, akkor lehet érdemesebb inkább egy képet készíteni a szövegről és azt beszúrni a megfelelő helyre. Így ugyan lassabb lesz egy hangyányit az oldal megnyitása (a képek letöltése miatt), de mindenki ugyanúgy fogja látni.





De az is lehet, hogy a honlap egy szűk körnek készül, akiknek fel van telepítve az említett betűtipus… ez esetben vedd semmisnek a fenti javaslatom…

célozgatsz célozgatsz? :wink: