Believe.hu

Üdv,











Lehet, hogy már mutattam, de gondoltam megmutatom még egyszer, minek utána a napokban el fog tűnni majd. :frowning:





Sajnos nincs már időm szerkeszteni…





Ez az oldal viszont már jobban kihasználja a wordpress adta előnyöket, mint az elöző posztomban feltüntetett oldal! :smiley:





http://believe.hu

Neharagudj, de egy megjegyzés:




  • baromi olvashatatlan az oldal











    Mert:




  • Sötétek a betűszínek, a menüpontok




  • Nem tudni mi link és mi nem




  • Túl kicsik a betűk











    Továbbá a villogó favicon is idegesítő. A szöveg meg hol magyar, hol angol. (pl. sitemap menüpont alatt minden angol)











    Amúgy szép, de alig használható az oldal.











    u.i. 2.9.2-es verzióról én már frissítenék a helyedben…

Teljes egyetértésem az előttem szólóval, orvosolható lenne egy kicsit (inkább sokkal) világosabb színekkel, a képekből is mintha ki fogyott volna a tinta vagy túl halványak lennének, ellenben a grafika derék lenne. Csak egy kicsit kellene hozzányúlni az egészhez, de elismerésem. :wink:

És nem kellene középre állítani az egészet?

F. Győző: Nézd meg ezt az oldalt: _http://shiazo.hu/





Itt szerintem pont jól áll, hogy nincs középen, ettől egyedi. :slight_smile: Szóval ez csak megszokás, hogy középre és korlátozza a háttér csinosítását.

index sincs túl rég óta középen… és fix 1024 volt mikor utoljóra belekukkantottam a cssébe…

Köszönöm a hozzászólásokat! :slight_smile:





Igen, nos tudtam, hogy a betük színeivel, illetve úgy az egész összhatással baj lesz, de őszintén szólva pont ilyenre szerettem volna…





Vissza szerettem volna adni Cher (akkori) új filmjének, füstös, börleszk-klubbos hangulatát, és ehhez muszáj volt ilyene eszközökhöz folyamodni.





Bár szerintem azért annyira nem olvashatatlan :stuck_out_tongue:





Ami pedig a középre igazítást illeti, az télleg megszokás… ami azt jelenti, nem is szeretem a szimmetrikus design-okat! :frowning:

Elég lenne szvsz, ha legalább nagyítanál a betűméreten (a mostani 7 helyett 10-11 pl)…

az 8 volt, most felvettem 9-re! :slight_smile:





így?

Szerintem még mindig kicsi…de a felső részen tuti 7es, firebug-on keresztül néztem most is rá… szemkifolyós olvasni így…

Azért, mert én szeretem a szimetrikus dolgokat, még csak elmondhatom a véleményemet, nem? :slight_smile: :slight_smile:





Pl. Syska által mutatott oldal éppenséggel tetszik, asszimetrikus volta ellenére.

+1 apró betűkre. 1280*1024-be még olvasható, de el nem tudom képzelni hogy lehet megnézni ilyesmit egy nagyobb felbontású monitoron böngészve…





balra igazítás dettó:





amíg egy megjelenésre optimalizálsz csak addig nincs is gond… … nagyon…





viszont gondolj bele: megnézi ezt valaki más képaránnyal és irgalmatlan undormány, hogy az oldal felén nincs tartalom és scrollozhat a végtelenségig…





nem mondom nálam is fix szélesség van, de csak mert nem jutottam hozzá, hogy foglalkozzak vele…

hgrg: 1366-ban nézem a dolgokat notin, a balra igazítás ennél az oldalnál nem annyira gond, a betűk viszont annál inkább.