Belépési gond

Egy ingyenes webtárhelyre (atw.hu) telepítettem a wordpress-t. a telepítés rendben ment, de a bejelentkezésnél. az írja ki:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-config.php:1) in /wp-login.php on line 424

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /wp-config.php:1) in /wp-login.php on line 437


Diszkont-Webshop
HIBA: A sütik blokkolva egy nem várt kimenet következtében. Segítséget ez a dokumentáció, vagy a támogatói fórum.nyújthat.



Semmilyen felhasználó névre, illetve jelszóval nem enged belépni.
Valamit elrontottam?

Amit linkeltél dokumentációt (a FAQ részt) olvastad?

A wp-config.php -t rossz szerkesztővel módosítottad és nem utf8-ba, BOOM nélkül mentetted. Megoldás: http://rotisoft.hu/blog/utf8-bom-nelkul-menteni/

syska wrote:
A wp-config.php -t rossz szerkesztővel módosítottad és nem utf8-ba, BOOM nélkül mentetted. Megoldás: http://rotisoft.hu/blog/utf8-bom-nelkul-menteni/
Letöltöttem, telepítettem a "Notepad++"-t. Átkódoltam a wp-config.php fájlt. Most viszont a "belépés" gombra kattintva, semmit nem csinál. :(
A tárhelyről letöröltem az összes fájlt, próbáltam újra feltenni, de a telepítésnél azt írta ki, hogy már telepítve van.
???
trisq wrote:
Amit linkeltél dokumentációt (a FAQ részt) olvastad?
Most olvasom, de túl "Kínai" a szöveg.
Eléggé "szőke" vagyok még ehhez, azt hiszem.
halasady wrote:
Letöltöttem, telepítettem a "Notepad++"-t. Átkódoltam a wp-config.php fájlt. Most viszont a "belépés" gombra kattintva, semmit nem csinál. :(
A tárhelyről letöröltem az összes fájlt, próbáltam újra feltenni, de a telepítésnél azt írta ki, hogy már telepítve van.
???
Csak sorban:
- Belépésre nem reagál: Semmit nem ír ki?
- Igen, mert az adatbázisban (ahova mentődik a szöveges tartalom) nem törölted. Nem is kell, elég ha ftp-n minden fájlt újra feltöltesz és felülírsz, majd a böngésződben üríted a cache-t.

Újabb gond. Ugyanazon a tárhelyszolgáltatón, egy másik oldal telepítésénél semmi gond nem volt. (?)

Most viszont képeket nem tudok feltölteni, “Hiányzó munkakönyvtár” felirat miatt. Sehol nem találom, hogy hol kell ezt beállítani.

A beállításoknál, állandóan ez a felirat látható a képernyő felső részén:

Warning: Váratlan hiba állt elő. Valami baj van a WordPress.org-gal vagy ezen szerver konfigurációjával. Ha továbbra is hibák lépnek fel, javasolt felkeresni a támogatói fórumot. (WordPress nem tudott biztonságos kapcsolatot létrehozni a WordPress.org-al. Vegyük fel a kapcsolatot az kiszolgáló adminisztrátorával!) in /wp-includes/update.php on line 295

Talán ez lehet a baj?

A baj, hogy a szolgáltató nem ért ahhoz szerintem, amire szerződött …

Nézd meg ftp-n, hogy megvan-e a wp-content/uploads mappa és van-e írási jogod, (CHMOD 777)

syska wrote:
A baj, hogy a szolgáltató nem ért ahhoz szerintem, amire szerződött ...
Nézd meg ftp-n, hogy megvan-e a wp-content/uploads mappa és van-e írási jogod, (CHMOD 777)
:) megvan a könyvtár, sőt! Van benne egy imagers, és egy 2015-ös könyvtár. A 2015-sben egy 02-es könyvtár. Gondolom, ez a dátumot jelenti. Az utóbbi mappában, már direkt tettem be jpg fájllokat, de azt sem látja.
Ja, és az természetes, hogy a beállítási panelnál, bármilyen módosítás után, vagy csak egy másik lehetőség választásnál, kb. 1-2 percig gondolkozik a gép?

A WP admin médiatár akkor fogja látni, ha azzal töltöd fel.



Kérdezz rá a szolgáltatónál, hogy mit mond a log file.

Sziasztok,



a cpanel tárhelyre frissen telepített wp-t szeretném használatban venni a www.szaszimre.com címen



de a wp admin felületen az első belépésnél a támadás elleni védelem miatt a “wp / wp” szavakat kéri,h ogy írjam a felhasználónévhez és jelszóhoz



ezt kb már minden kombinációban megpróbáltam, de az istennek nem akar működni. mi lehet a gond? kell várni telepítés után kicsit, amíg magára talál a rendszer, vagy azonnal be lehet lépni?

Amikor a honlapod admin felületére lépünk be (Vezérlőpult), akkor általában a honlapom.tld/wp-login.php kerül beírásra a böngészőnk keresősorába (esetünkben: szaszimre.com/wp-login.php).



Az Enter gomb lenyomását követően megjelenik a wp beléptető felülete, de vannak olyan megoldások is, mint nálad, hogy előtte van egy biztonsági beléptető felület. Amikor ez a felület előjön, akkor a felhasználónévhez a wp és a jelszó mezőbe is a wp karaktereket írod be, majd az Enter gomb ismételt lenyomását követően jutsz a megszokott beléptető felülethez, ahol már az admin nevedet és jelszavadat kell megadni.



[attachment=0:2meazmk5]szasz-imre-belepes.jpg[/attachment:2meazmk5]

És mit variálsz ezen a két betűn: wp ? Ennyi kell beírni mind a két mezőbe.