Bejelentkezett felhasználó hozzászólásai

Sziasztok!











Egyszerűen már mindent megpróbáltam és nem tudom lelistáztatni a jelenleg bejelentkezett felhasználó hozzászólásait. Nem mást, csak azokat.











Tudnátok ebben segíteni?











Előre is köszönöm,





Roland

Ilyen nincs is.

Javaslat: felveszel egy új táblát(hogy a wpfrissítés ne zagyváljon össze mindent) és abban tárolod, hogy épp ki van bejelentkezve… IDket peresze összeegyeztetve tárolod… aztán írsz egy lekérdezést és egy Looppal kiíratod a hozzá tartozó postokat… csak a loop végén a köv szerzővel újat kell indítanod… példa szerzői hozzászólások (!=kommentek) listázására

Amit mutatsz, az nem a kommenteket listázza, hanem a bejegyzéseket!

Jaj. Ez most ütött. Nagyot. Elnézést!!(tudom, hogy nem illik 1nél többet de ez fokozást akar kifejezni) Problémára keresünk valamit:)

csodálkoztam is, hogy van ilyen opcióra lehetőség az author.php-ban, mert csak pár napja használom én is ezt a funkciót és jó lett volna… de nem ! :smiley:





semmi gond hgrg, csak az tévedhet aki tesz is valamit! :wink:

sziasztok.





köszönöm a válaszokat! az igazság az hogy valahol láttam, hogy ki lehet listáztatni a felhasználó eddigi összes kommentjét.











igazából én új wordpress felhasználó vagyok és egy magazint próbálunk beüzemelni, kész is a téma stb, megy is az oldal mégsem tudok rájönni pár dologra a kommentlistázáson kívül.











Szeretnék saját oldalakat bevinni wordpress alá, amik teljesen különállóak lennének. Csináltam egy side-menu-t amiben ugye elhelyezkednek a kijelentkezések stb, viszont a bejelentkezett felhasználók felé könnyített szűréseket tartalmaznának.











Én, mint eddig is létrehoztam egy új php filet, pl. cust_query.php és abban csináltam a szűréseket, viszont nem tudom, hogyan tudnám ezt beintegrálni wp alá.











tudom kicsit kacifántos a kérdés, de remélem érthető. a lényeg, hogy különálló fájlt is bele szeretnék vinni, hogy nem wp generált menüből el lehessen érni.











ebben tudtok segíteni?











előre is köszönöm











magát az oldalt itt találjátok: http://inspiratio.teracom.hu





(az ie optimalizacio hatra van, ugyhogy lehetoleg FF-al nézzétek meg)

a saját témában lévő functions.php-ba írt dolgok lefutnak magától…


hrace wrote:

sziasztok.


Én, mint eddig is létrehoztam egy új php filet, pl. cust_query.php és abban csináltam a szűréseket, viszont nem tudom, hogyan tudnám ezt beintegrálni wp alá.





tudom kicsit kacifántos a kérdés, de remélem érthető. a lényeg, hogy különálló fájlt is bele szeretnék vinni, hogy nem wp generált menüből el lehessen érni.








include paranccsal tudsz php fájlt betenni, mintha abba a fájlba írtad volna be. pl.








próbáld ki, hátha jó lesz.








Megnéztem az oldalt és teszik, főleg jópár tartalom, mert nekem új.