Bejelentkezési gond

Szervusztok,











az a gond, hogy admin bejelentkezést követően átdob a sitenam.com/wp-admin/ linkre, “Error 404 - Not Found” üzenettel. Be vagyok jelentkezve, de semmit nem tudok csinálni, mert bárhova katintok, ugyanarra a fent említett oldalra dob vissza.





Van valakinek ötlete?





Köszi,





k.











Kiegészités - ez a hibaüzenet











[Fri May 30 07:43:47 2008] [error] [client xx.xxx.17.14] Premature end of script headers: /home/sitename/public_html/wp-admin/index.php





SoftException in Application.cpp:246: Directory “/home/sitename/public_html/wp-admin” is writeable by group

Ilyen hibát még nem láttam. Próbáltad újratelepíteni? a .htaccess fájl tartalmát bemásolnád kérlek?!

Köszi a választ,





reméltem, hogy megúszom újratelepítés nélkül - de csak a hosszú feltöltés ami elriaszt :slight_smile:











htaccess:





RewriteEngine On





RewriteBase BASE/











#uploaded files





RewriteRule ^(./)?files/$ index.php [L]





RewriteRule ^(.
/)?files/(.*) wp-content/blogs.php?file=$2 [L]










add a trailing slash to /wp-admin



RewriteCond %{REQUEST_URI} ^.*/wp-admin$


RewriteRule ^(.+)$ /$1/ [R=301,L]





RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR]


RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d


RewriteRule . - [L]


RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?(wp-.*) $2 [L]


RewriteRule ^([_0-9a-zA-Z-]+/)?(.*.php)$ $2 [L]


RewriteRule . index.php [L]











SecFilterEngine Off


SecFilterScanPOST Off











Azt nem tudom, hogy milyen jogai kell legyenek a wp-adminnak, ugyanis próbáltam változtatni, miután talán 777-nél - azt is mondta, hogy a wp-admin nem létezik (valami ilyesmit, de nem tudom már pontosan idézni). Jelenlegi jogok: 775.





Üdv,


k.

Megadom magam - nem megy :frowning: Most már el sem indul a telepítés, pedig korábban ez legalább megvolt.





Hibaüzenet: Internal Server Error





The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.











Please contact the server administrator, webmaster@blogring.netring.ro and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.











More information about this error may be available in the server error log.











Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.





Apache/1.3.41 Server at blogring.netring.ro Port 80

















Újabban a htaccess teljesen üres. Ha bemásolom - amiről úgy értettem, hogy nem ajánlatos - akkor sem ok, hiába hagyom BASE-el vagy “/”-el.











Mit tegyeeeek?:frowning:











A server utolsó error log üzenetei:











[Fri May 30 18:03:56 2008] [error] [client 92.82.35.68] File does not exist: /home/sitename/public_html/500.shtml





[Fri May 30 18:03:56 2008] [error] [client 92.82.35.68] Premature end of script headers: /home/sitename/public_html/index.php





SoftException in Application.cpp:246: Directory “/home/sitename/public_html” is writeable by group





[Fri May 30 18:02:22 2008] [error] [client 92.82.35.68] File does not exist: /home/sitename/public_html/500.shtml





[Fri May 30 18:02:22 2008] [error] [client 92.82.35.68] Premature end of script headers: /home/sitename/public_html/index.php





SoftException in Application.cpp:246: Directory “/home/sitename/public_html” is writeable by group





[Fri May 30 17:59:00 2008] [error] [client 92.82.35.68] File does not exist: /home/blogring/public_html/500.shtml





[Fri May 30 17:59:00 2008] [error] [client 92.82.35.68] Premature end of script headers: /home/sitename/public_html/index.php

Hali - levél után a problémát megoldotta a hostgator.com





Köszi:)

Tök jó, hogy említetted, mesélnél még pár dolgot erről a hoszting szolgáltatóról? Épp tervezem, hogy egy két angol nyelvű oldalamat külföldre viszek, mert külföldi IP miatt jobban szeretné a google :slight_smile:

Alig egy hete használom, WHM és cPanell felületem van. Habár e téren semmi tapasztalatom nincs, de szerintem okés. Azonnal nyújtanak online segítséget, a szombat éjszaka elküldött levelemre pedig vasárnap reggel megjött a válasz, hogy “a problémát megoldották”.











Ellenben nem tudom más szolgáltatok mit nyújtanak. Láttam ennél olcsóbbat is, de azon az elven mentem hozzájuk, hogy inkább kicsit drágább legyen, mert akkor biztos nem a leggyengébb:)











Egyébként az usa-tárhelyek sokkal olcsóbbak mint a hazaiak, többet nyújtanak és egy minimális angoltudással már elboldogulsz ha baj van.











Egyelőre ennyi - ha lesz kellemetlen tapasztalatom azt is elmondom majd…

Nekem is nagyon tetszik, arra gondoltam, hogy megrendelem az itt található: https://secure.hostgator.com/shared.shtml Swamp csomagot. Tökéletes lenne.

Mivel nekem is beváltak, a mostani egyhavi próba-előfizetésem után a következő csomagnak én is azt szemeltem ki :slight_smile:











Szerintem egy hóra bérelj egyelőre, oszt meglátod megfelel-e neked.

hostgator





hat van baj vele eleg…





tetu lassu itthonrol, kb 50%os adatvesztes van m.o. es dallas kozott





ha veletlenul elered a proci terheles 25%-at akkor szo nelkul lelovik a teljes accod, mindent, ftp, cpanel, sql, mindent, nehogy ki tudd mar javitani a hibat





a support elmegy, neha nagyon tetuek, a rendszeruk meg osszevisszasag, atlathatatlan











ennyit roluk (=

És mit ajánlasz helyette? :slight_smile: Bár nekem az a fontos, hogy az oldalam amerikában legyen gyors.

tengerentulon gyors a hostgator, de minden berelt vacak tarhely helyett a sajat szervert tudom csak ajanlani, foleg ha komolyabb oldalakat futtatsz

Alázatosan csókolok mindenkit!











A gondom a következő: feltelepítettem a mut, csini, aranyos, létrehoztam egy blogregisztrációt, de nem tudok belépni. Gondoltam kérek jelszópótlást, de az ímél tartalma üres.





Oktassatok!!











Üdv





Ági

:slight_smile: Elsőnek nem is rossz! a wp-config.php-t kivéve tölts fel újra minden fájlt (simán írd felül). lehet, hogy feltöltés közben megsérült, ha ekkor sem javul meg, akkor valami beállítási probléma lesz a hiba forrása. Ezt azért mondom, mert ugyan van több ismert hibája is a WP Mu-nak, de ilyet még nem hallottam :slight_smile:

Üdvözletem!











A probléma megoldódott, beállítási gond volt, én is ezt álmodtam meg. Sima wp-nél is tapasztaltam korábban.





Nagyon köszönöm.











á