Bejelentkezés widget szerkesztése

Sziasztok!











Szeretnék olyan oldalelérést ami a bejelentkező widgetről érhető el, de a felső menüsorban nem szeretném ha látható lenne!











Mi lehet ennek a menete?











Előre is köszönöm!











Attila

Ezen az oldalon találsz különböző bejelentkező dolgokat. Remélem erre gondolsz. Ha jól emlékszem a plugin karaván topikban is találsz ilyesmit. De ezt a felső menüsoros dolgot nem nagyon értem, ehhez URL kell.

Nem pont erre gondoltam!











Én mindenképpen azt szeretném tudni, hogy hol van ennek a widgetnet a szerkesztési helye?





Vagyis hol tudok még egy linket beszúrni.

Ha azt a widgetet kereset, amin a bejelentkezés, kijelentkezés van, azt a wp-includes/default-widgets.php file-ban találod meg. Meta widget szóra keress rá benne.

wp-includes/default-widgets.php ez érdekelne engem is csak nem tudom hol kell 3.0 ban mivel nekem fatal errort ir ki!

Roten: mit szeretnél vele csinálni? És mi ir ki neked fatal errort??? Tényleg szivesen segitünk, de amikor nem értjük a kérdést, akkor tehetetlenek vagyunk.


'varnyu' wrote on '2010-07-24:




Roten: mit szeretnél vele csinálni? És mi ir ki neked fatal errort??? Tényleg szivesen segitünk, de amikor nem értjük a kérdést, akkor tehetetlenek vagyunk.





Nos oda csak bejelentkezés kijelentkezés és regisztrációt akarom hogy megjelenjen! az alata lévő wp meg bogos dolog nem akarom hogy megjelenjen amuyg error már javítva!

Roten:











Ha ezekből szeretnél eltüntetni:









Code:





Bejelentkezés

Bejegyzések RSS

Hozzászólások RSS

WordPress.org










akkor a wp-includes/default-widgets.php-ban keresd meg ezt a részt:





Code:



/**

* Meta widget class

*

* Displays log in/out, RSS feed links, etc.

*

* @since 2.8.0

*/

class WP_Widget_Meta extends WP_Widget {



function WP_Widget_Meta() {

$widget_ops = array('classname' => 'widget_meta', 'description' => __( "Log in/out, admin, feed and WordPress links") );

$this->WP_Widget('meta', __('Meta'), $widget_ops);

}



function widget( $args, $instance ) {

extract($args);

$title = apply_filters('widget_title', empty($instance['title']) ? __('Meta') : $instance['title'], $instance, $this->id_base);



echo $before_widget;

if ( $title )

echo $before_title . $title . $after_title;

?>







  • <!--
  • <a href="" title=""><?php _e('Entries RSS'); ?>


  • <a href="" title=""><?php _e('Comments RSS'); ?>
  • -->

  • <a href="http://wordpress.org/" title="">WordPress.org







<?php

echo $after_widget;

}








Ez az én default-widget.php-m. Ebben az RSS csatornák vannak érvénytelenitve, hogy ne látszódjanak.








Ha nem erről beszélsz, akkor megint nem értelek :)

Aha erre gondoltam kösui szépen a segitséget még valami !











ha ki akarom oda tenni a regisztrációt akkor csak bekel illeszetenem vagy van valami trükkje?

Admin > Megjelenés > Szerkesztő > Oldalsáv(sidebar.php)











Tedd bele ezt:









Code:













vagy így:





Code:








Ha a default widgeted nem rakja ki magatol a regisztraciot, akkor nincs engedelyezve a regisztracio a blogod altalanos beallitasainal.

Hu… mindenkinek köszi neki is fejjelek

egyik sikerült kilóve most jön a regisztráció hozzá adása


'hitetlen' wrote on '2010-09-27:




Admin > Megjelenés > Szerkesztő > Oldalsáv(sidebar.php)





Tedd bele ezt:





Code:













vagy így:





Code:


















Szia


módositottam ezt is ahogy leirtad bár nem értem hogy ez mért jó


mivel nem jelent meg csak ha bekapcsoltama regisztrácíót!


de ez megjelenik akkor is ha csak bekapcsolom a regisztrációt !


viszont azt nem akarom hogy egyenlőre regeljenek az oldalra hogy kerülhetem el ha kint akarom hagyni hogy regisztráció de mégse tudjanak regisztrálni az oldalra!?





elöre is köszi!

könyörgöm, mondd el nekem, hogy miért akarod kinnhagyni, hogy Regisztráció, ha mégse akarod, hogy regisztráljanak? :o

csak azért akarom kint hagyni hogy amikor rákkatintanak azt irja hogy pilanatnyilag szönetel a reg az oldalon!:smiley:


'Roten' wrote on '2010-10-06:




csak azért akarom kint hagyni hogy amikor rákkatintanak azt irja hogy pilanatnyilag szönetel a reg az oldalon!:D





Mi lenne, ha csak csinálnál egy oldat, amire nagy betűkkel kiírod, hogy nincs még reg, aztán a sideba-ra meg egy sima linket.


``` Regisztráció ```


Aztán ha lehet már regisztrálni, akkor kicseréled ezt a redes reg linkre. Így a WordPress-t se kell megerőszakolni.





--Trifo

hm érdekes (gondolat)… Kipróbálom!

Nekem a meta widgetben van két linkem, a magyar wordpress oldal és a wordpress fórum. Ezeknek nem találom a linkjét. Ki lehet ezeket venni valahogy?

Sziasztok,











Mit tegyek, ha a default-widgets.php semmilyen változtatására nem reagál a sablon?











A Meta widget-ből venném ki az Rss-t és a WP linkeket (mint mindenki :)). 2 napja próbálkozom: szerkesztettem, töröltem, bemásoltam, stb; de mikor megnézem az oldalt, a Meta widget változatlan.











Hol próbálkozhatnék még? A widgets.php-ben? A functions.php-ben? Hol lehet utalás erre?











WP 3.1 magyar verziót használok, a sablon Artisteer 2-vel készült.











Köszönöm előre is!!!





:slight_smile: