Bejegyzések több oldalon

Üdv!











Egy amatőr kérdést tennék fel és ezúton kérnék elnézést! Kezdő vagyok még wp témában…











A főoldalon jelenik meg az összes bejegyzésem, ami nem lenne gond, ha nem 100 bejegyzés lenne. A kérdésem. -Hogyan lehet megoldani, hogy egy oldalon csak 10 bejegyzés szerepeljen, majd a lap alján kattintva a további 10 jelenjen meg?











A magazeen sablont használom és sehol nem találom ezt a lehetőséget.











Köszönöm!

KICSIT BARANGOLJ MÁR AZ ADMIN FELÜLETEN





Beállítások>Olvasás

Ha ezt komolyan kérdezted , … :slight_smile: . Alapvető WP beállítás :wink:

Miért ne kérdezte volna komolyan? Senki nem úgy születik, hogy kivülről fújja a beállitásokat. Lassan 3 hónapja vackolok vele, és még az admin felületen mindig vannak számomra fehér foltok :smiley:

igen, DE:





előbb nézd végig. és szerintem elég egyértemű, hogy a beállításokat a beállítások alatt találod. onnan meg akinek nem triviális …

Söncö: Beállitások -> Olvasás: na ott lesz, ami Neked kell.

ha kijelölted volna az első postomat …

Köszi, az megvan, de ott “A blog oldalain jelenjen meg LEGALÁBB 10 bejegyzés” lehetőség van. Számomra a legalább tíz nem egyenlő a maximum tízzel.











Még csak második napja gyúrom a blogomat. Innen a mérhetetlen tudatlanság. Segítséget kértem és nem okítást. Köszönöm!

pedig ha nem féltél volna tőle és kipróbáltad volna, h mit is művel akkor rájössz h pont azt műveli amit akarsz.





a megadott mennyiségű post után kirakja az előző ill. következő linkeket…

13 után sem rakta ki. Most átállítottam 5-re. Sajna semmi…

no és milyen sablont használsz? talán nincs benne a hiányzó rész…

A magazeen téma hibája. Sajnos konkrét megoldást még nem találtam rá, de elég nagy a web :slight_smile: Az index.php és page.php-be kellene vmit beillesztenem. Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Szia!











Próbáld így:











http://codex.wordpress.org/Next_and_Previous_Links