Bejegyzésben a képek és videók megjelenítése

Sziasztok. Egy olyan problémám lenne, hogy a főoldalon a bejegyzésekben nem jeleníti meg sem a képeket, sem pedig a videókat amiket beraktam, csak akkor, ha rákattintok a cikkre. Próbáltam már átírni pár dolgot a php fájlokban, de egyszerűen nem találom a megoldást. A Twenty Eleven sablonban rendesen megjeleníti a képet és a videót is, de nekem a Jovan és Petra sablonban nem.











Tudna rá valaki bármilyen megoldást? Előre is köszönöm!

Gondolom the_excerpt meghívással hozza a kezdőlapra. Ezt cseréld the_content-re.

A legtöbb sablonnál a kiemelt képet kell használni és akkor működik. vagy a másik változat, hogy egyedi mezőbe kell beilleszteni a kép url-t. Bár így nehéz megmondani, hogyan működik, látni kéne a sablont, amit használsz.

Nagyon szépen köszönöm. Sikerült megcsinálnom.


'Dreamelf' wrote:




A legtöbb sablonnál a kiemelt képet kell használni és akkor működik. vagy a másik változat, hogy egyedi mezőbe kell beilleszteni a kép url-t. Bár így nehéz megmondani, hogyan működik, látni kéne a sablont, amit használsz.








Már sikerült, de azért köszönöm, hogy próbáltál te is segíteni. Biztos lesz még ilyennel kapcsolatos kérdésem a jövőben.

Meg is mondanád a többi, hasonló cipőben járó épülésére-szépülésére-okulására, hogy mi volt a megfejtés? Hogyan oldottad meg? :wink:

Hát ahogy Syska írta, hogy a the_excerpt részt átírtam the_content -re az összes fájlban amiben megtalálható volt. Így a teljes bejegyzést mutatta és mivel kiszedtem a kis képeket a bejegyzések mellől, így azok sem zavartak már.