Bejegyzés megjelenítése csak az admin jóváhagyása után

Sziasztok!





Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok… :rolleyes:











Letöltöttem egy plugint (Role Manager) a felhasználói jogkörök testreszabására, de nem tudom beállítani, hogy az user bejegyzései csak az admin jóváhagyása után jelenjenek meg. Megoldható lenne ezzel a pluginnal vagy ajánlanátok másikat?

User (Feliratkozó) nem is írhat bejegyzést. Közreműködő írhat bejegyzést és jóváhagyás után megjelenik.

Szerintem hozzászólásról beszél…

Neeem, én arra gondoltam amit leírtam! smile.gif)





Igen bocsi, valóban közreműködő…de nem jüváhagyás után jelent meg, egyből főoldalra dobta a hírt. frown.gif Mit ronthattam el?

A közreműködő cikkét kirakja rögtön a főoldalra? És kilépve is látod?

Ellenőriztem.





Közreműködőnél nem is tudok cikket írni, hiába engedélyezem, Szerzőnél pedig automatikusan megjeleníti a főoldalon. frown.gif


Quote:

Közreműködőnél nem is tudok cikket írni,








Pedig igen.

Öhm. Ezzel nem jutottam előrébb. smile.gif Max annyit tudok biztosan, hogy valamit elrontottam.





Hozzáadtam egy felhasználót közreműködőként, majd beléptem a profiljába, de mindhiába… csak a profilja módosítható.

a role managerrel gondolom össze vissza állítottál mindent. nyomj neki egy defaultot, és alapból jó lesz már.

Már kétszer újratelepítettem.











Az admin oldalon látom a felhasználó jogosultságait, de hiába lépek a profiljába, ott nem működik. Az összes többi jogkörnél minden flottul megy.

Mostmár látom: Az “Edit Posts”-nak is ki kell lennie pipálva, hogy lássa a bejegyzés felületet.





A probléma “már csak” annyi, hogy hiába Közreműködő, a bejegyzést rögtön közzé tudja tenni.

mondom, hogy a roel managerben nyomj egy defaultot, hogy visszaállítsa a jogokat, ne a plugint telepítsd újra, mert a plugin kikapcsolása után is megmaradnak a módosított jogok

Nyomtam rá, és mégsem! (Már ha a csillagra kell kattintani…)

nem a csillagra…











Így állítsd be:











Jaj, köszi, hogy ennyit fáradozol!





…Kicsit kellemetlenül is érzem magam miatta… :rolleyes:





már csak azt nem értem, ha a közreműködő kizárólag szerkeszteni tudja a bejegyzéseket, akkor hogy tudja létrehozni?





A szerző pedig tud írni bejegyzést, de jóváhagyás nélkül.