bejegyzés kiküldése Google+ -ra

Sziasztok!











Tudtok-e olyan bővítményről, amellyel a bejegyzéseimet automatikusan kitenné a google+ fiókomra?

Hali.





Vannak esetek amikor nehéz kitúrni valamit, de egy ilyen kérdésből kiszűrni a két szót amiből mindkettővel találkoztál már:





-post





-google





és hozzátenni a google-t nem tudom miért ilyen nehéz:





wordpress post to google+

Koszi. Tudom, hihetetlen, de kerestem mielott ide jottem megkerdezni, de nem talaltam, csak olyat ami g+ bejegyzeseket tesz ki wp-re. De nekem pont forditva kellene. Ezert gondoltam megkerdezlek benneteket. Egyebkent a te tippedre sem azt kapom eredmenyul amit keresek. Azert koszi. Legalabb ujra emlekszem mi miatt nem jovok ide tul surun- a lekezelo hangnem miatt. Nem csak velem, szinte mindenkivel ilyenek vagytok. Tisztelet a kivetelnel. Szep hetveget neked!

Ha vetted volna a fáradtságot és elolvasod a legelső postot ahelyett h siránkozol már megkaptad volna a választ:





http://tmp.hgrg.info/ticket/forum/2_es_fel_perc_eredmenye.png





Komolyan nem értem mi a bajod. Találgathatnék, de csak megsértődnél holott komolyan elképzelni nem tudom mi oka van annak, hogy nekem az arcomba ugrik a megoldás… biztos valami google mágus vagyok. ELSŐ TALÁLAT arra amit beírtam.





“Egyebkent a te tippedre sem azt kapom eredmenyul amit keresek”





Beírom hogy mit nézz meg erre visszaszólsz hogy ez nem az.





Na most vitatkozhatunk, de vagy kell neked segíteni vagy nem. Ha nem akkor nem értem a kérdést, ha meg igen akkor ne hazudtolj már meg légy oly kedves.

Srácok, nyugi :slight_smile: