Bejegyzés jelszavas védelme

Bocs, ha volt, nem találtam ilyet:





Hogy lehet egy bejegyzész jelszóval védeni?





Az írásnál ha beállítom a jelszót, közzéteszem, 404-es hibát ír ki az oldalra.





Köszi!

A bejegyzésnek nem kell privát jelölést adni, csak alul egy tetszőleges jelszót kell írni.











És frissítsél; ha jól láttam 2.6.2-d van, a 2.6.5-ig volt néhány biztonsági hibajavítás. Nem veszélyes, és, ha előtte mentesz (FTP-vel fájlszerkezetet, phpmyadmin-nel SQL-t), gondod sem lesz.

Nekem még a hidepost plugin is tetszik. A bejegyzés kívánt része csak a bejelentkezett felhasználóknak látszik.

A jelszavas védelem más logika: nem minden bejelentkezett felhasználónak akarunk mondani valamit, hanem csak pl. azon belül egy szűkebb kőrnek. Talán még kombinálni is lehet, azt nem tudom, mert a hiden bővítményt nem ismerem személyesen. :slight_smile:


Farkas Győző wrote:

A bejegyzésnek nem kell privát jelölést adni, csak alul egy tetszőleges jelszót kell írni.





És frissítsél; ha jól láttam 2.6.2-d van, a 2.6.5-ig volt néhány biztonsági hibajavítás. Nem veszélyes, és, ha előtte mentesz (FTP-vel fájlszerkezetet, phpmyadmin-nel SQL-t), gondod sem lesz.








Nem erre az oldalamra kellene. így csináltam, nem privát, hanem alul adtam jelszót.


megpróbálom a frissítést, köszi!