Bejegyzés írása - hiba

Sziasztok!











egy kis segítséget szeretnék kérni…





adott egy WP oldal, 3.04-es verzióval…





a bejegyzés írásánál semmi formázási lehetőség nincs, legördülő menük főmenübe se működnek, gyorsszerkesztés, semmi…





plusz a beírt szöveg fehéren jelenik meg, ami ugye elég kellemetlen, fehér hátteren :S











ha valaki tud segítsen





Köszönöm!

Az Akismet kivételével kapcsold ki az összes bővítményt, majd nézd meg az alapsablonnal is (TwentyTen), hogy ezt csinálja-e. Ha nem mutatkozik a hiba, akkor a bővítményeket egyesével kell visszakapcsolni, mindegyik után ellenőrizni, hogy nem állt-e elő a hiba.











Ha nem ez a gond, akkor nagy valószínűséggel sérült egy vagy több fájlod. Telepítsd újra a wp-det. Adminból is lehet, de jobb, ha a wp-content könyvtárat, a wp-config.php és a .htaccess fájl kivételével mindent letörölsz FTP-n, majd könyvtáranként feltöltöd a legfrissebb verziót.

a legnagyobb gondom, hogy bővítményekhez memóriahiány miatt nem férek hozzá :S





erre nincs valami megoldás, ami gyorsan elvégezhető?

megcsináltam, de már az admin felülethez se férek hozzá… :S





törlés és restart gondolom

Mit csináltál meg és milyen memória? :wink:











Ha nincs sok minden az oldalon, akkor a legegészségesebb egy újra telepítés. Szerintem te MS Word-del szerkesztetted a wp-config.php fájlt, meg még a sablon fájlt is, nem?











És ne idézz feleslegesen, különösen ne, ha az előtted szólóhoz fűzöl megjegyzést, magadat meg pláne nem fontos idézni. (Lásd: Fórumszabályzat)


'Farkas wrote on '2011-02-05:




Mit csináltál meg és milyen memória? ;)





Ha nincs sok minden az oldalon, akkor a legegészségesebb egy újra telepítés. Szerintem te MS Word-del szerkesztetted a wp-config.php fájlt, meg még a sablon fájlt is, nem?





És ne idézz feleslegesen, különösen ne, ha az előtted szólóhoz fűzöl megjegyzést, magadat meg pláne nem fontos idézni. (Lásd: Fórumszabályzat)








az idézgetésekért elnézést, csak eléggé ideges vagyok, szóval nem figyelek oda


notepad++ -al szerkesztettem a configot, az nem lehet hiba...





Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 491520 bytes)





erre a memória hibára gondoltam

twentyten sablont nem tudja valaki hogy, hol kel beállítani hogy, minden oldalon megjelenjen a háttér?