Bejegyzés import, export két teljesen külömböző blogban

Sziasztok!











Van egy regebbi bogom, ami meg 2.1.3-as ennek bejegyzeseit, kepekkel szeretnem atvinni egy 2.8.4-es blogra.











Tudom van az import export funkcioja a wordpressnek, de ezt nem teljesen ertem.





Ez csak szoveges dolgokat visz at?





Valahogy a kepeket at lehet-e vinni egyszeruen, vagy ha masolgatom a fajlokat FTP-n es aztan atirom a bejegyzesek XML fajlban a hivatkozasokat?











Plusz az uj oldoan masok a kategoriak, azokat nem szeretnem ha a regibol athozna, akkor arra van lehetoseg, hogy csak a bejegyzeseket tegye at es majd en ujbol beallitom, melyik kategoriaba menjen?











XML fajlt mar kiimportaltam a masikbol, de nem mertem meg az ujba betenni, nehogy kategoriakat es egyeb mas dolgokat is masoljon vagy felulirjon.











Esetleg valami plugin, ami mindent jol kezel ebben a temaban?











Koszonom elore is a valaszokat.

De miért nem frissíted magát a WP core rendszert? Zökkenőmentesen frissül arról a verzióról is.


'Patai wrote on '2009-09-08:




De miért nem frissíted magát a WP core rendszert? Zökkenőmentesen frissül arról a verzióról is.








Az uj wordpresst mar elkezdtem, es raadasul meg egy 3. blogot is be akarom vinni a nagyba.


lenyeg, hogy van ket kicsi, es egy nagy es a nagyba akarom beletenni az egeszet.

Értem. Simán megy az import/export a régiekből is. Nem tudod elrontani, max. csinálj előtte egy mysql mentést.


'Patai wrote on '2009-09-08:




Értem. Simán megy az import/export a régiekből is. Nem tudod elrontani, max. csinálj előtte egy mysql mentést.








OK es a kepeket hogy viszi majd at? Vagy azt akkor csak manualisan tudom?


XMLben minden csak a regi utvonalon olvashato.

Pipáld ki majd a csatolmányok letöltését és átrakja.


'Patai wrote on '2009-09-08:




Pipáld ki majd a csatolmányok letöltését és átrakja.








Azt nem ertettem, hogy az importalasnala fajl megadasa utan lesz-e meg beallitasi lehetoseg.


De mostmar igy latom a kepeket hogy hozza at.





Viszont kiirt minden bejegyzeshez egy ilyet:


Warning: set_time_limit() [function.set-time-limit]: Cannot set time limit in safe mode in /storage/web/suniland/wp-admin/import/wordpress.php on line 367





Ez mi lehet?





Ettol fuggetlenul athozott midnent.

A memory_limit és/vagy max_execution_time emelésével lehet kivédeni az ilyen hibaüzeneteket. Bár, ha jó lett, akkor ennyi, nem kell vele foglalkozni.

Ez a hibaüzenet csak annyi, hogy a wp phpből nem tudja beálíltani a max_execution_time értéket (ami érthető, mert a user ne akarjon ilyet, a mindenféle bugos szarjaival).