Bejegyzés és galéria

Sziasztok!

Weboldalmat jó ideje nem frissítettem és most ezt meg tettem. Ezzel sok minden megváltozott és ebből adódóan pár dolog nem úgy működik ahogy eddig.
Ez egy olyan oldal ahol képek és adatok vannak fent (modellügynökségi), és most adatokat és képeket se tudok fel tölteni ahogy eddig. Media grid nél eddig könnyen ment most át alakult kódokká
Arra rájöttem hogy fekete plusz jelel tudok galériát csinálni de nem olyat ami eddig volt.
Rá jöttem hogy itt már blokokat tudok létrehozni de most az kérdés hogy két kóddal mit csináljak hogy újra tudjak képet feltölteni meglévők mellé.Illetve modell adatait ha kell tudjam módosítani.
Sajnos nem értek hozzá user szinten vagyok :slight_smile:

Névtelen-1|690x383

A bővírmény kezelőben telepítsd a classic editor-t. Akkor a régi felületet kapod. Utána szépen frissíteni mindent.

Azt sikerült vissza is jött de csak részben. Eltűnt text block és media grid nem tudom szerkeszteni a bejegyzést

Be raktam mindent amit láttok.

Kaptam olyan választ hogy skylab sablont kéne frissíteni de ahogy látom az fizetős lenne.Van más megoldás ?

Hogy értve fizetős lenne? Ha a sablon alapba fizetős, akkor azt 1x megvetted. Vedd fel velük a kapcsolatot.
Ha a Visual Composer külön van (és nem sablonhoz járt) akkor azt is meg kellett vásárolnod, szóval akkor az ő support-jukat kell kérdezned miért nem frissíthető.