Bejegyzés beillesztése sidebarba

Akár jó is lehet, ha ezt meg tudja csinálni, de hogyan lehet ezt kivitelezni?

Mondjuk most úgyis beleásom magam megint a codexbe :slight_smile:

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy egy teljes bejegyzést szeretnék megjeleníteni a sidebarban.

Van ugye egy post-om (ő a 49-es post) és azt szeretném, ha a kezdőlapon a sidebar-ban ez a post jelenne meg (cím+szöveg).

Tudnátok segíteni?

Üdv!

Egy HTML doboz megoldás nem jó?

Van egy szöveg widget és oda HTML kódokt, JS-t, etc bárit rakhatsz.

Igen. Megjelenés -> Widgetek. Holnap kipróbálom, aztán ha megy akkor törlöm a topicot :slight_smile:

Ha így történik akkor már most köszönöm.

Ez így történik. Nem vagyok rá megesküdve de a php-t is elbírja, de plugin van rá jogy elbírja azt is. Sőt postba php -t plugin is vaín valahol, de most megnem mondom a nevét.

Hello!

Nos a probléma még mindig fennáll. Leszedtem a php-text-sidebar plugint, de nem jártam sikerrel. Azután átálltam a sidebar.php átszerkesztésének. A codex-et is bújtam, de csak annyit értem el, hogy

1. semmi változás nem történt

2. csak a fejléc jelent meg

Csak a kívánt post nem akart megjelenni.

Valamit tuti rosszul csinálok :slight_smile:

Geck wrote:

1. semmi változás nem történt

2. csak a fejléc jelent meg

Csak a kívánt post nem akart megjelenni.

1. Pedig ha valamit csinálsz akkor változásnak kell történnie

2. Enyhe képzavarban vagyok. Hogy kerül a fejléc a sidebarhoz?

Mi a post? Egy szöveghalmaz, ami ugyebár a "szöveg" nevű widgetbe írva meg kell hogy jelenjen a sidebarban.

A fejléc azért jelenik meg, mert az index.php-ban az első parancs a fejlécet hívja be, a második meg a sidebar-t, de ezt már nem tette meg, így a zováábi dolgokat sem (postok, footer, stb lemaradt)

A szöveghalmaz igaz, de azt szeretném, hogy ha szerkesztik a bejegyzést, akkor a sidebar-on is automatikusan változzon meg a szöveg. Ezért próbálkozom a wp_insert_post jellegű parancsokkal, de nem sok sikerrel.

Akkor RSS ndobozt próbálj belerakni

Na ez működik! Már csak meg kell gyúrnom, hogy úgy nézzen ki ahogy szeretném.

Köszönöm!

Ez akkor már gondolom mennifog.