Beágyazás RESZPONSIVITÁS

Hát próbálgattam több százalék megoldást, de sajnos az eltérő szín addig megmarad amíg nem 100%-ra írom át amit küldtél kódsort… :frowning: Akkor lehet ez marad, mert a szín esztétikailag bántja a szememet… :slight_smile:

Köszönök mindent sokat segítettél… :slight_smile:

 

SZUUUUUUUUUUPEEEEEEEEEEEER lett… :slight_smile:

Tökéletes… :slight_smile:

NAGYON KÖSZÖNÖK MINDENT… :slight_smile: Szép délutánt kívánok…

Üdvözlettel: Miklós

a fentebb írt kódommal eltűnik a mellette lévő, szürkésebb szín.

szerk: látom már sikerült, kellemes alkotást!

szerk2: ha ezt a kódot hozzáadod még az egyedi css-hez, akkor a kis képek az “Érdekelhetnek még…” szekcióknál középen lesznek, és szebb összképet nyújtanak:

.products .product .woo-cover .woo-entry-thumb .preview-thumb img, .products .type-product .woo-cover .woo-entry-thumb .preview-thumb img {

margin: 0 auto;

}

Köszönöm a sort beillesztettem. Te látsz különbséget? Ürítettem a cache-t de nálam nem történt változás… :frowning: De mindent belemásoltam nem hagytam ki semmit… :slight_smile: mint utólag…

OOOOOOOOOOOO már megint suta vagyok ott látom a különbséget, ha egy terméket szúrok be akkor középre kerül… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zseniális vagy… :slight_smile: NAGYON KÖSZÖNÖM… Hát jó pár hét elment az életemből angol nyelven lévő hozzászólások böngészésével, de sehol nem találtam megoldást, bár nem jó úton is voltam… :slight_smile:

NAGYON köszönök mindent. Üdvözlettel: Miklós

Nagyon szívesen, örülök, hogy segíthettem!

Köszönöm Nagyon sokat és tudom ,hogy hova forduljak ha gondom van.

Kellemes délutánt.

Üdvözlettel:
Miklós

Szia,

 

Tökéletesen működik minden nagyon hálás vagyok csak egy apróság ami nem akaródzik az egy sorban három tétel. Mellékelem neked amit írtam kódsort, persze amit küldtél az megjelenik de egymás alatt nem mellett. [products ids=“26103, 22986, 24898” columns=“3”] Idézőjeleket javítottam mindenhol amikor bemásoltam az általad küldött sorokat. Lehet a templetem nem engedi? Két tételnél is egymás alá nem mellé jeleníti meg. Köszönöm válaszodat előre is. Üdvözlettel: Miklós