bb.Press Magyarositási Porbléma

Sziasztok az itt leirtakat megcsináltam http://forum.word-press.hu/topic/1162-bbpress-forum-magyarositas/ , de még is se magyar.

Valaki tudna segiteni?

elöre is köszönöm.

Szerintem az maradt ki, hogy a wp-config-bb.php fájlban át kell írni egy sort.

define ('WPLANG', 'en_EN'); (vagy nem tudom, mi van ott pontosan eredetileg), de a helyén ez legyen:

define ('WPLANG', 'hu_HU');

Ö, elnézést, több hiányosság is van a fenti beírásomban… pl. nem WPLANG, hanem BB_LANG. És akkor azt még nem is említettem, hogy iMeinweb hozzászólásában belinkelt fórumtéma alján ez az ötlet már megtalálható. Egy kedves moderátor kimoderálhatná ezt és az előző elmés hozzászólásomat. Köszönöm!

Chiara!

A szándék dicséretes és tanítani való. A WordPress magyar megszólaltatásához valóban jót írtál, majd a bbPress-hez is jó iránymutatást adtál.

Meg kell nyitni a bb-config.php fájlt, és módosítani kell a

Code:

define( 'BB_LANG', '' );

sort az alábbi sorra:

Code:

define( 'BB_LANG', 'hu_HU' );

az 1.0-ás verziótól kezdve a hu_HU.mo fájlt a my-languages nevű könyvtárba kell feltölteni, és nem a bb-includes/languages/ könyvtárba!

Quote:

iMeinweb!

Ne idézz feleslegesen, különösen ne, ha az előtted lévőhöz szólsz hozzá!

Hello .

Köszönöm a segítséget.

Én eddig a bb-includes/languages/ ba raktam most megprobálom a te verziodat.

Sikerült köszönöm.

Még egy kérdésem lehetne?

Hogyan tudom az oldalamba integrálni?

Meg mégegy kérdés nem ide tartozik.

Nyitottam már neki topicot de senki se válaszolt.

Egy olyan plugint keresek ami kijelzi hogy ki a legujjab regisztrált tag névvel és avatarral.

Segitségeteket elöre is köszönöm.

mindenhova tartozik:

MERT NEM VÁLASZOLTAK MÁSHOL, NE RAKD BE ODA AHOVA NEM VALÓ!

'iMeinweb' wrote on '2009-12-03:

Hogyan tudom az oldalamba integrálni?

Úgy, hogy legalább a hivatalos oldalon megnézeda menetét. (Az előző kérdésre is onnan van a válasz, a Fórumukról...).

Hát sajnos perfect nem vagyok angolbol.

de ha valaki segitne (Magyarul) elmagyarázni hogyan lehet megvalósitani megköszönném.

iMeinweb: szívesen segítek majd. Ha ráérek annyit, hogy mindent utánabogarásszak neked. Ha viszont nem vagy hajlandó tenni az ügy érdekében annyit, hogy néhány szó fordítását megnézd (szerintem elég gyors és kb kemény 100szavas szókinccsel jól elboldogulsz…) akkor légy oly jó legalább várj türelemmel. Ha pedig minimálisan is tudsz angolul akkor nem okozhat gondot…

Remélem, kérdezni jobban tudok smile.gif. Milyen értelemben szeretnéd integrálni?

1. Hogy a wp felhasználók a fórumban is érvényesek legyenek vagy

2. grafikai értelemben is, hogy az oldalad részének nézzen ki?

Azért tüsténkedtem itt, mert egyszer egy oldallal eljutottam az első pontig magyarítással, de a másodikba beletörött a bicskám és akkor a Simple Press Forum lett a megoldás, amit sikerült az oldal részévé tennem.

Ui: Köszönöm a moderátori (túlzott) jóindulatot smile.gif

'chiara' wrote:

Ne idézz feleslegesen, különösen ne, amikor az előtted lévő véleményéhez szólsz hozzá! :( :(

Mind a kettöt el szeretném érni.

Én is simpl ress forumot használok de nem vagyok vele megelégedve.