Az oldalunk sajnos Google pozitív lett!

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) Az oldalunk sajnos Google pozitív lett! című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: Az oldalunk sajnos Google pozitív lett!]

Nyomtam egy +1 -et bár az indulása óta nem használtam a Google+ -t. Néha még a fácse is sok nekem.

Pedig van egy olyan érzésem, hogy le fogja nyomni a G+ a FB-ot hamarosan. Letisztultabb, kevesebb marhaság. Nekem szimpatikusabb.

Ötletes :smiley:

Ez most vicc? Vagy irónia? Vagy komoly? Vagy egyik sem? Vagy mindegyik?
Ha valami információt akarnak közölni, akkor azt egyértelműen tegyék!

Segítség!!!
Elnézést, de nem tudom kihez forduljak!!!
Nem tudom mi történt,de nem tudom a fiagallery-ben már meglévő albumot feltölteni a megadott oldalra!!!
Nem tudnál segíteni??

Már kezdek kibukni!! :frowning:

Előre is köszönöm!!!

Hallgass több regee-t Tamás és lazulj! :wink:

Szia Judit! Ne bukj ki. Ajánlom a figyelmedbe a fórumunkat, én a helyedben ott próbálnám: http://forum.wphu.org/

Szeretném letölteni a wordpress motort, de nem sikerül sehonnan sem.
Esetleg valakinek tippje a problémára?

Köszönöm

http://wphu.org/letoltes

Mikor jön a “kék pirulát vagy piros pirulát választod” sztori?:slight_smile:

Bocs, de ezek szerint ez érinti a mások blgjába való belépés ellehetetlenülését is? Mert akkor valaki - a meggyógyulás után - segitsen új jelszóbeállításban, mert nem tudok kommentelni néhány helyen. nem ereszet a “dög”. :slight_smile:

?

Ez egy jó döntés volt. De a cikk címe igen csak rossz! Még, ha viccnek is szántátok, rossz vicc. Inkább mindenki a G±on legyen fenn mint a szánalmas kékeknél. Elnézést az offért, és örülök neki, hogy ezentúl ott értesülhetek mindenről!

Lelkes WP User!

Elfogadom a kritikádat. :slight_smile: A célom az volt, hogy sokan olvassák. így is lett, hiszen 10x többen olvasták el a cikket, mint bármelyik másikat, amit korábban publikáltunk.

Tuti, hogy 1 éven belül G+ emberibb lesz, mint a Facebook…csak még szokni kell

Semmi baj nincs a címadással:) A cikk is ötletes. Sejtettem már a cím alapján, hogy miről lesz szó, de elolvastam, így elérte a célját. Hajrá WP.