Az oldalaknak archívum

Sziasztok











Olyan bővítményt vagy megoldást keresnék ami a Wordpress-oldalaknak 'csinál' archívumot.





A post-oknak van Archívum, de az oldalaknak(lehet én vagyok béna) , nem találok.





:slight_smile:

mivel az oldal -még mindig- STATIKUS=ÁLLANDÓ=NEM VÁLTOZÓ nem tudom hogyan mondjam szebben, hogy érthető legyen, tartalom. azoknak mi a yo fenének archívum mikor MINDIG UGYAN AZ van rajtuk? (értem értem, hogy oldalakkal akarsz valamit megoldani, biztosan lehet vhogy “gányolni” belőle, de ez a fő oka…

Ez szerintem is erősen fából vaskarika.

Nos értem, hogy statikus.





Én azt szeretném, hogy vannak fő-oldalak:pl.Hien, Selena Gomez ,Inna ,Barbee és stb.





Ezekhez mindhez vannak al-oldalak , amik az épp aktuális cikket tartalmazzák.





A WP CSS Dropdown Menu (ez egy plugin) megoldotta ,hogy csak a Fő-oldalak látszódjanak és az al-oldalak csak ezekre kattintásra jön elő,





DE mi lesz akkor ha az al-oldalak -ból(pl. cikkeket tartalmaz) nagyon sok lesz már(pl.100),akkor a fő-oldalra kattintáskor előjön az összes al-oldal(ami nagyon sok helyet is elfoglalhat),





EZÉRT szeretném, ha lenne valamiféle archívum a régebbi cikkeknek (ahol pl. hónap szerint megtalálhatóak).





:slight_smile:

Csak a WordPress nem erre való.











Mivel a cikk = bejegyzés = post aminek van és fontos a dátuma.





Az oldalnak nem fontos a dátuma, (az alap sablon ki sem jelzi) ezért nem is lehet dátum szerinti archívumba rendezni, maximum akkor, ha te írsz rá WP_Query-vel valami csodás lekérdezést.

igen. itt a gond. alapvetés: cikk = bejegyzés!(rengeteg…) oldal = ÁLLANDÓ szöveg… (pár db)

Szerintem még mindig a CSS Dropdown Menu plugin a legjobb hozzá. Van egy WP-m, ami nem blog, hanem weboldal, az másból sem áll, mint oldalakból. Én is csak ezzel a pluginnal tudom kezelni őket.

Az oké, ilyen oldalam nekem is van :slight_smile:











De az oldalak nem arra valók, hogy 100+ legyen belőle. Szerintem.

Dehogynem. Miután rájöttem, hogy a WP jó blognak, arra is rájöttem, hogy jó weboldalnak. És volt nekem egy olyan html oldalam, ami 660 oldalból állt. Abból csináltam a WP-ben weboldalt, jelenleg 160 oldala van :smiley: A főoldala meg egy sticky post :lol:

… akkor miért nem hagytad a HMTL lapodat úgy ahogy van?! nem kellene fölöslegesen mysql lekérdezésekkel lassítanod az oldalt :slight_smile:

Amikor elkezdtem kinlódni a WP-vel, egy hónapig jajgattam, szitkozódtam és emlegettem Matt Mullenweg és az összes többi fejlesztő női felmenőjét. Aztán rájöttem, hogy mégiscsak tetszik nekem a WP. A html oldalamat meg már úgy untam, hogy féléve feléje se néztem. Kihivás volt, hogy tudom áttenni az egészet :wink: :slight_smile: És az átmásolás közben kigyomláltam belőle egy csomó felesleges szirsz*rt :smiley: Most sokkal kezelhetőbb :slight_smile:

oh hát igen… átláthatóbb stb :slight_smile:

Hát lehet, hogy semmi értelme oldalaknak archivum, de én ma ezt találtam azon a WP-men, ami csak oldalakból áll. A képen az van, hogy valamilyen arcivumon keresztül jöttek az egyes oldalakra. Ezt hogy kell értelmezni? Hol van EZ az archivum??? :o[attachment=84:archivum.JPG]

Affene …

Nem tudok csatolni … vagy ha tudok, akkor meg azt mondja, hogy nincs jogosultságom a letöltéséhez … :angry:











http://varnyu.com/dec/ar.jpg