Az adminfelületen bármelyik menüre kattintok üres oldalt kapok

Sziasztok!





Segítséget szeretnék kérni!





1 hete nem nyúltam a blogomhoz, mert beteg lettem. Gondoltam ma ránézek, hogy meg van-e, hát nem éppen…





Az oldal fut, mások tudnak beregisztrálni, épp amikor néztem,akkor is kaptam e-mailt, hogy valaki beregisztrált.





Belépni betudtam az admin felületre, de itt el is akadtam.





A vezérlőpultban, ha bármelyik menüpontra kattintok üres oldalt hoz be. Tehát semmit nem tudok csinálni a blogon belül.





Van valakinek valami ötlete ilyenkor mit lehet csinálni?





Az oldalam: www.szepkaracsonyt.hu és fizetős tárhelyen van, mielőtt kérdeznétek.





Előre is köszi a segítséget!

Talán, esetleg, netalántán nem kellene a 2.6-ról frissíteni? :wink: :slight_smile:

Tudom, hogy frissíteni kellett volna. De eddig egy héttel ezelőttig ez a régi verzió is szuperül működött.





Nem gondoltam, hogy fontos.

A frissítés nem csak azért van, hogy mindig új cuccokban járjon a blogod, hanem sokszor komoly biztonsági kérdés is, ezért illik mindig frissíteni.











Remélhetőleg van mentésed, vagy a fizetős tárhelyszolgáltatónak van mentése (a Maxernél minimum 2 hét anyaga áll rendelkezésre), amiből visszaállítható a hiba jelentkezése előtti állapot.











Ha nem, akkor érdemes egy adatbázis-mentést és a wp-config.php mentést, valamint egy .htacces fájl mentést követően a jelenlegi core fájljaidat (tehát a wp 2.6-os eredeti fájljaidat) a “gyári verzióval” simán felülírni FTP-n át. Aztán a böngésződ gyorsítótárát törölve megtekinteni, hogy értél-e el elvárt eredményt.