Attibutomok modosulása

Sziasztok segítséget szeretnék kérni ma reggel azt tapasztaltam hogy az oldalamon minden attibutom 777-re módosult bele értve szinte mindent maga a Wordpress motor is vajon szerintetek hozzáfértek az oldalhoz mert bántani nem bántották legalábbis eddig nem tapasztalom kérlek benneteket segítsetek mert több hónap munkája veszhet kárba.



A segítséget előre is köszönöm.

Önmagában már az is probléma, hogy 777-et kapott minden fájl. Ha eddig nem bántották, az kész szerencse, de sürgősen állítsd vissza őket a megfelelő értékekre.



Legegyszerűbb, ha minden fájlt 644-re állítasz, a könyvtárakat pedig 755-re módosítod.



Egyáltalán: hogy történhetett ez meg?

Szia psztrnk



Sajnos nem tudom tegnap minden rendbe volt ma reggel néztem rá és ezt tapasztaltam.



Most dolgozok a módosításon.



ilyent még nem tapasztaltam soha.



most tapasztalom sok mappa ezzel van:ugg777


Ha már ott vagy, a wp-config.php-t 600-ra állítsd, biztos ami biztos.



Ki a tárhelyszolgáltatód? Telepítettél mostanában (tegnap) valamit? WP plugint, szerveralkalmazást, bármit?

igen tegnap sokat dolgoztam az oldalon mert nagyon belassult az egész oldal pár napja szenvedek vele nagy nehezen megtaláltam a hibát.



Napi 400-500 látogató van az oldalon a tárhely szolgáltató az egyik barátom de mért kérdezed?

Azért kérdeztem, hogy nem-e a szolgáltató ügyködött valamit a szerveren, ami okozhatta. Merthogy egy biztonságos szerver permission-jeit nem állítgatjatja csak úgy akárki, ahhoz megfelelő adminisztrációs jögkörre van szükség…



Ha pedig nem te voltál, akkor valaki más, aki adminisztrálhatja a szervert. Érdemes lehet rákérdezni a cimborádnál, ügyködött-e valamit az éjszaka folyamán. :slight_smile:

Ráfogok és nagyon szépen köszönöm a gyors segítséget.