Astra (simply natural) theme + WooCommerce __ A store oldalon a terméklista túl közel van a képernyő bal és jobb oldalának széléhez

Sziasztok!
Astra (simply natural) témát telepítettem és hozzá WooCommerce-t.
A probléma az, hogy mobil és tablet nézetnél a terméklista weblapján a képernyő bal és jobb oldalának széléhez túl közel vannak a termékek, tehát kellene 2 oldalra némi üres helyet csinálni, hogy a termékeket ne ennyire a képernyő két széléhez tök közel listázza ki.
Egyetlen beállítást találtam a problémára, de ez csak a desktop nézetben változtatja meg a 2 szélső “margót” : Customizing / Layout / Container / Container Width: 1200 alapértelmezett érték.
Csatolok screenshot-ot:

Szia!
El tudod küldeni a weboldalad linkjét (akár privátban)?

1 kedvelés

Azt nem szeretném itt reklámozni, de tudok képernyőképet vagy videót küldeni a problémáról ha az segít a megoldásában.

Ezért mondtam, hogy privátban. Megnézném az oldalad forráskódját, és megírnám a css-t, amivel megoldhatnád a problémád.

1 kedvelés

Köszi, de nem szeretném elküldeni privátban sem az oldal linkjét egyelőre. A WooCommerce termékoldala teljesen default állapotában ilyen. Semmit se módosítottam rajta telepítést követően, tehát mindenhol alapesetben így kell megjelenjen.

Értem. Próbáld meg akkor ezt hozzáadni a custom (egyedi)css-hez:
@media only screen and (max-width: 768px) {
.ast-separate-container .ast-woocommerce-container {
padding: .54em 3em 1.33333em!important;
}
}

1 kedvelés

Köszi a kódot. Nem tudom, hogy működik-e, viszont út közben megtaláltam a kód nélküli megoldást. Ha valakit érdekel, akkor a Dashboard / Pages / Store Page / Content Layout (Legördülő menüből kell kiválasztani azt, hogy >>> Full Width / Contained
és akkor beljebb húzza a Store terméklista oldalának 2 szélét.
Legjobbakat!