ArtCharacter.hu - Na, ez is elkészült

Már nem lukas a suszter cipője, régóta dolgoztam már rajta, reszelgettem, csiszolgattam.





Lesz még vele munka bőven, de úgy gondolom, hogy jelen állapotában már megáll a saját lában.





Megpróbáltam a importálni a Tumblr-en üzemeltetett kreatív blog bejegyzéseit – na, ez a rész még nem tökéletes, de ezt már javítgathatom menet közben is.

Na, amilyen állapotban vagyok, a linket simán elfelejtettem:





www.artcharacter.hu

Látom, hogy igencsak leszívta az erőidet a projekt, de minden bizonnyal megérte. Nagyon színvonalas, látványos és informatív “szájt” lett, legfőképp a jobb oldali kapcsolat és közösségi rész jön be ^^





Pár javaslatom azért lenne, amolyan kukacoskodásként :stuck_out_tongue:




  • Kellene egy szóköz vagy vmi helyőr az oldal neve elé(gondolom közvetlenül egymás mellé írtad a két bloginfo() függvényt).




  • Ha csak te fogsz postolni az oldalra, akkor felesleges a szerző meta a cikkekhez, sztem.




  • A forráslinkeket egy hangyányit kiemelném, pl. világosabb vagy sötétebb háttérrel.




  • A footer szöveg nekem nem annyira olvasható feketében, pedig jó a szemem.




  • Egy hangyányit még alakítanék a hozzászólás panelen, valami más szín vagy háttér min. a szövegdobozoknak, stb.




  • A page.php-vel lehet valami, mert amikor az oldalakat(tehát nem a postokat) nézem, a fejléc linkje az www.artcharacter.hu/wp/ címre mutatnak, de a postoknál rendben van. Fura, mi?

Köszi a kukacoskodást, végülis ezért töltöttem fel :slight_smile: átnézem majd, hogy mit kell, mit tudok javítani, látom, hogy pár dologról megfeledkeztem az élesítés során.

Wow! Grat. Nagyon szuper a site. LOGO ügyben lehet keresni foglak. :slight_smile:

Köszi a lelkesedést :D, a megkeresést meg várom!

Gratula, nagyon tetszetos oldal es a tartalom is jo.