apu blogja a kromek.blog

Megtört a jég.





Valamiért mindig is elleneztem a blogolás-t, olyan személyes ügynek tartottam. Most, hogy közölték velem, hogy nyugdíjba kell mennem hát eldöntöttem, készítek egyet. Mivel túl nagy volt a nyomás a Word Press felé, hiszen úton útfélen ebbe akad meg az ember egere ezért ezt telepítettem. Tetszik, viszonylag még egy kezdőnek is a témában mind én könnyű vele bánni. Bár mindig vannak kérdéseim, ha megakadok, majd kérdezek tőletek. Lehet, hogy rögtön amikor leírtam ezt a pár sort. Csak legyen annyi meg olyan téma ami nekem fáj.





na hogy hol is van: http://kromek.hu/blog/











Majd még visszajövök.











Most ki kellene találnom, hogy az alap (De fault) témában hogy lehet szöveges linksort tennem hogy az átmenjen a w3c HTML ellenőrzésen is. Esetleg egy arra alkalmas plugin. Na nem szaporítom a szót.

en beleolvastam a blogodba ((=





annyi hozzafuzni valom van, hogy wordben nem szabad bejegyzest irni es onnan masolni, de ha mar igy teszel akkor hasznald a wp-ben a W-vel jelolt bemasolo ikont (paste from word) es az kiszedi a formazast ddd;





sikert [;


Török Zoltán wrote:

en beleolvastam a blogodba ((=


annyi hozzafuzni valom van, hogy wordben nem szabad bejegyzest irni es onnan masolni, de ha mar igy teszel akkor hasznald a wp-ben a W-vel jelolt bemasolo ikont (paste from word) es az kiszedi a formazast ddd;


sikert [;





Igen köszönöm a választ.


Közbe rájöttem, a jegyzettömböt használom.


A gondok nem kicsik az itthoni gépen Vista fut és nem jelenítí meg a szerkesztő második sorát nem tudok rájönni miért. A Win 2000 alatt vagy XP alatt megjelenik. Teljes méretüre sem tudom nyitni a szerkesztőt. Talán majd rájövök. Aztán ott vannak a hozzászólások gondoltam ott hozzászólásként beírok magamnak pár kódot, hogy kéznél legyen de nem tudom hogyan jeleniti meg. Aztán az RSS hogy lehet kettőt betenni? Nem is sorolom...





Mindenesetre kössz.


Láttam a hozzászólásaid a munkád igen dicséretes.

Nem attól függ, hogy milyen OS-t, hanem, hogy milyen böngészőt használsz. Amúgy van ott egy gomb, a fölső sor, utolsó gombja (vagy ctrl+shift+z) amire előjön a második sor is.

Valamiért nem látom a menü azon elemeit a Vista64 en és az XP-n de a cégnél 2000 en simán működik. Vannak óla képeim is de leszedtem őket, ha valaki megnézi akkor belinkelem.











Lehet, hogy telepítési probléma? Úgy tünik, hogy frissítés elött még láttam ezt a menüt. Szeretném az újra telepítést elkerülni mert már elég sok beírás van. Tudtok javasolni megoldást ? Igy elég nehézkes a szerkesztés, hogy nem tudom teljes képernyőn megnyitni és, hogy nincs meg a második menüsor.