Apróhirdetések

Olyan kiegészítőt keresek, amellyel a wordpress felhasználók apróhirdetéseket tudnak feltölteni egy oldalra. Néztem már a keresőben, de mind csak bannerhirdetéses kiegészítőket találtam. Ismertek ilyent ?

EZT nézted?





Ezt találtam hirtelen, bár annyira nem mélyedtem el benne…

sziasztok!











A Another Wordpress Classifieds Pluginnak nincs meg valakinek a magyarosítása, mert nem boldogulok vele!





Egy kis oldalhoz kéne 2 kategóriás hirdetés feladáshoz!





Várom a válaszokat!

nézz szét itt a fórumon, a múlt héten is szó volt erről.


'hitetlen' wrote on '2010-05-24:




nézz szét itt a fórumon, a múlt héten is szó volt erről.








Szia!





már szétnéztem de nincs sajnos! Azért is kérek ;)

Üdv! Ez a wpclassifieds mondjuk a komplett WordPress-ből csinál egy apróhirdető oldalt, így nem wp-felhasználók hirdetnek, hanem bárki. Én most fűrészelgetem, próbálgatom, úgy tűnik működik, van pár éles hirdetés is rajta. Aztán majd majd jön a szépítés is.









'bellini' wrote on '2010-05-17:




Olyan kiegészítőt keresek, amellyel a wordpress felhasználók apróhirdetéseket tudnak feltölteni egy oldalra. Néztem már a keresőben, de mind csak bannerhirdetéses kiegészítőket találtam. Ismertek ilyent ?

ClassiPress, bár nem ingyenes, de megérte az árát :slight_smile:


'wattafilling' wrote on '2010-06-01:




Üdv! Ez a wpclassifieds mondjuk a komplett WordPress-ből csinál egy apróhirdető oldalt, így nem wp-felhasználók hirdetnek, hanem bárki. Én most fűrészelgetem, próbálgatom, úgy tűnik működik, van pár éles hirdetés is rajta. Aztán majd majd jön a szépítés is.








Sziasztok!





Felraktam a wpclassifieds theme-t wp 2.9.2 alá valamelyest sikerült is a style.css -en "faragni",


a hirdetést fel is adja az email-ra elküldi a megerősítést azonban a link aktiválásával nem teszi közzé


a hirdeteést. ( manuálisan közzé tudom tenni , innentől kezdve kereshető stb ) . Ha a hirdetést karban


szeretném tartani akkor az email címre elküldi a szükséges linkeket , de ezeket aktiválva sem az editálás


sem a törlés nem működik!





a transporterek.hu - mindez rendben működik.


a szóbanforgó honlap : http://adveszapro.co.cc


Van valakinek ötlete mit kellene beállítanom?





K.M.





Bocsika a fársztásért rájöttem.Amikor az oldalakhoz sablont választassz szinkronba kell lenni


a wpclassifieds configban beállítandó hozzárendeléssel.


Most már rendesen funkcionál.

S.O.S.











Az another-wordpress-classifieds-plugin magyarosításával vannak gondjaim, sikerült valakinek egyáltalán belőnie benne magar nyelvet, mert nekem nem megy.











Please help me.