Antisnews 1.9

Sziasztok.Az lenne a kérdésem , hogyan tudok widgeteket betenni.Vagyis az még menne de az a gond hogy elméletileg semmi sincsen betéve mégis benn van egy csomó és nem tudom eltüntetni őket.Page,Lastes Topic …Köszi


'gidacska' wrote on '2010-12-29:




Sziasztok.Az lenne a kérdésem , hogyan tudok widgeteket betenni.Vagyis az még menne de az a gond hogy elméletileg semmi sincsen betéve mégis benn van egy csomó és nem tudom eltüntetni őket.Page,Lastes Topic ...Köszi





A sidebar.php-be keresd meg őket. :)


Valószínűleg úgy van megírva a kód, hogy ha az adott widget rész teljesen üres, akkor magától beteszi a most ott lévő tartalmakat.

'syska' wrote on '2010-12-29:




A sidebar.php-be keresd meg őket. :)


Valószínűleg úgy van megírva a kód, hogy ha az adott widget rész teljesen üres, akkor magától beteszi a most ott lévő tartalmakat.





Köszi.


A sablonszerkesztésnél sidebar2.php van abban volt egypár megírva.Kitöröltem mindent de még így is ,maradt az egyik oldal.

Akkor lesz sidebar1.php is. :slight_smile:





Vagy a sima sidebar.php





(vagy lehet van még is widget betéve az adminba?)


'syska' wrote on '2010-12-29:




Akkor lesz sidebar1.php is. :)


Vagy a sima sidebar.php


(vagy lehet van még is widget betéve az adminba?)





Igen megtaláltam.Most kiürítettem mind a 2-t eltűnt minden.Most viszont hiába teszek be bármit is nem teszi be.

'gidacska' wrote on '2010-12-29:




Igen megtaláltam.Most kiürítettem mind a 2-t eltűnt minden.Most viszont hiába teszek be bármit is nem teszi be.





Túl sokat töröltél ki.

'syska' wrote on '2010-12-29:




Túl sokat töröltél ki.





Köszi.Ott volt a megoldás ahol mondtad.