Aloldalak másolása

Sziasztok!











Van nekem egy örökölt oldalam.





Fel vannak véve oldalak, HU, EN, SL, CR, DE, stb… a nyelvekhez.











Na most az egész oldal elkészült magyarul, tehát a HU alatt meg van minden ami kell szépen sturktúrálva, azaz az aloldalaknak is lehetnek aloldalai.











Megnyertem azt a csodaszép feladatot, hogy készítsem el az angol változatot.





A kérdésem az, hogy van -e rá plugin, vagy valami mód, hogy ne kelljen egyesével felvennem kézzel újra az összes oldalt a struktúrával együtt, vagy ezt mindenképp meg kell tennem?











Alternatív megoldások, miszerint, inkább csináld át, vagy többnyelvűséghez használd ezt a plugint, stb… nem jöhetnek szóba sajnos, mert ez már egy éles oldal, ezt a struktúrát kell használnunk.

Olyan ötletem nincs, amit Te konkrétan kérsz, de én használok egy plugint, ami az egész oldalt forditja. És bevált.











http://wordpress.org/extend/plugins/google-ajax-translation/











Én is “éles” oldalra raktam fel. Minden gond nélkül.











PS: ide nem linkelhetem, de ha érdekel, privátban elküldöm a linkemet.

qtranslate





Szia!











Ilyesmire gondoltam, ez egész királynak néz ki, lehet, hogy kicsit átgyúrom majd.





Minden fasza lenne benne, kettő hátrányát látom, de lehet, hogy benne van, csak felületesen néztem át:











Az egyes nyelvi posztokhoz saját cimkék.





Az egyes nyelvi posztokhoz saját url-ek.

igen, ez a 2 hianyzik belole, bar a cimkeket is le lehet forditani


'lolka_bolka' wrote on '2010-06-02:




Szia!





Ilyesmire gondoltam, ez egész királynak néz ki, lehet, hogy kicsit átgyúrom majd.


Minden fasza lenne benne, kettő hátrányát látom, de lehet, hogy benne van, csak felületesen néztem át:





Az egyes nyelvi posztokhoz saját cimkék.


Az egyes nyelvi posztokhoz saját url-ek.











Erre van külön a a qTranslate Meta (http://wordpress.org/extend/plugins/qtranslate-meta/)





De én is köszönöm az ajánlást! Egy céges oldal nem igazán engedheti meg magának a gépi fordítást... de majd lassan eljutunk odáig is :)