Aloha! Íme egy oldal Hawaii-ról

sziasztok!











Annyira megtetszett a WP, hogy új projectemnél is ezt a rendszert választottam, amit itt megtekinthettek: Hawaii Feeling hawaiian vacation informations











Ez a második wordpres lapom, de úgy érzem kezdek belejönni :slight_smile: Ennek ellenére várok mindenféle ötletet, hogy mitől lehetne még jobb a site. Illetve mivel a lap külföldiek számára készült várok tippeket, tanácsokat is, hogyan tudnám befuttatni ezt tengerentúlon is!:slight_smile:











Adrián

Not bad! :slight_smile:

De szép lenne itt ücsörögni egy laptoppal + WiFi-vel és … :slight_smile:

Tetszik a menü… Látom már nem csak a Joomla lehet alternatíva :slight_smile:





A Honlap is tetszik - minta értékesítenél… a promotálásról a seofórumon tudsz érdeklődni inkább.





Az lenne a kérdés, hogy ezt a themet te csináltad-e, és ha igen, mi volt az alapja?





Vagy pedig valami plugn csinálja a lenyíló menüt, ami oldal vagy kategória?





Úgy gondolom kategória - a fix url-ből…

Az Israel Kamakawiwo Ole’ féle Somewhere Over The Rainbow volt az esküvői bevonuló zenénk! :smiley:

Mano!











Ez most dicséret, vagy ellentettje? A zene dicséret, na, de egy esküvő…? :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Nézd, arról nem tehetek, ha másnak nem jön össze a házassága, vagy nem is megy bele, mert gyávanyúl. Én jóljártam, úgy érzem. Bár ez már nagyon OFF! :smiley:





A zene meg onnan jött, hogy a fenti honlapon is van ismertető az előadóról! :wink:

Egyértelmű dícséret, hiszen IZ a legnagyobb volt :slight_smile:





a theme nem saját, egy fizetős theme lett kicsit átdolgozva.











Azt esetleg tudja valaki,hogy a menüpontok sorrendjét hogyan tudom módosítani. Jelenleg a kategóriákból készít menüpontot ez a kódrészlet:



Code:




Adrian wrote:

sziasztok!





Annyira megtetszett a WP, hogy új projectemnél is ezt a rendszert választottam, amit itt megtekinthettek: Hawaii Feeling hawaiian vacation informations





Ez a második wordpres lapom, de úgy érzem kezdek belejönni :) Ennek ellenére várok mindenféle ötletet, hogy mitől lehetne még jobb a site. Illetve mivel a lap külföldiek számára készült várok tippeket, tanácsokat is, hogyan tudnám befuttatni ezt tengerentúlon is!:)





Adrián








Szia!


Tengerentúli oldaldfelfuttatás jobban megy, mint a hazai :)


Így én arra fogom várni az ötleteket.


Neked ajánlani tudok olyasmit, hogy


http://richardphl.bryxen5.hop.clickbank.net


Ahogy néztem az angollal nagyon is jól elboldogulsz.


Ezenkívül ami még sok látogatót hozhat, ha írsz egy két jó cikket és azt küldöd Free Press Releaseknek. Erre is van egy progi amit használok:


http://richardphl.bryxen7.hop.clickbank.net


Ezen kívül ha angol nylevterületről sok sok linket szeretnél van egy tehetősebb lista az egyik fórumomon gyűjtögetve. Ha érdekel csak szólj és átküldöm a címét.





Ezen kívül ugye google adwords, amivel gyorsan és hathatósan lehet látogatót vonzani.





Sok sikert a látogató szerzéshez és a magas PR értékhez.





Sajnos magyar megfelelőket nem találtam még. kivéve, ha "kézzel" írkálok linkpark.hu, lap.hu stb oldalaknak.

Szia Adrian!











Az oldal szép, jó, csilli-villi, meg minden. Jó a külalak, minden a helyén van, egyedül a BLOG műfajtól tartom távolinak a tartalmat. Üzleti oldalnak remek, csak szerintem a blogot eredetileg nem erre találták ki. De amúgy jó.

Obelix!











Háát ez a másik nagy lényeg; a WordPress nem csak blogolóknak, hanem a WordPress, mint CMS. Éppen egyik példája Adrian oldala. :wink:


Adrian wrote:




Azt esetleg tudja valaki,hogy a menüpontok sorrendjét hogyan tudom módosítani. Jelenleg a kategóriákból készít menüpontot ez a kódrészlet:


Code:












Hmmm... A Codex szerint olyan parameter, hogy "sort_column" nem is létezik!


http://codex.wordpress.org/Template_Tags/wp_list_categories#Parameters


Ellenben van order és order_by parameter.