Alo EasyMail Newsletter segítség

Sziaasztok!



Alo EasyMail-t szeretném használni hírlevél rendszernek az oldalamon.

Egyetlen problémám van vele. Elég sok levelezőlistát hoznék létre és azt akarom hogy a feliratkozók kiválaszthassák melyikre iratkoznak fel (egy ember csak egyre). Ha ezt bekapcsolom akkor viszont a feliratkozó widget felületen az összes megjelenek egymás alatt és checkboxokkal lehet őket kiválasztani. (lásd: http://teszt.euroweddingfilm.com) Van e arra valami mód, hogy ezt én átírjam úgy hogy egyetlen legördülő listából tudják kiválasztani a kívánt levelező listát?

A bővítmény szerkesztőbe a widget php fájlban megpróbáltam megkeresni az idevágó részt, s ott az input typeot radio buttonra kitudtam cserélni de legördülő listát nem tudtam belőle csinálni. Tudnátok nekem ebben segíteni?

//============= Widget functions ==============================================<br />
/**<br />
* Show the widget form for registered/pubblic<br />
*<br />
* param id div id, useful to distinguish forms (in page, in widget…)<br />
*/<br />
function alo_em_show_widget_form ( ) {<br />
global $user_ID, $user_email, $wpdb;<br />
<br />
// If registerd user check if subscriber<br />
$subscriber_id = alo_em_is_subscriber($user_email);<br />
<br />
// prepare mailing lists table<br />
$lists_msg = ( alo_em_translate_option ( alo_em_get_language (), ‘alo_em_custom_lists_msg’,false) !=”")? alo_em_translate_option ( alo_em_get_language (), ‘alo_em_custom_lists_msg’,false) : __(“You can also sign up for specific lists”, “alo-easymail”);<br />
$mailinglists = alo_em_get_mailinglists( ‘public’ );<br />
$lists_table = “”;<br />
if ( $mailinglists ) {<br />
$user_lists = alo_em_get_user_mailinglists ( $subscriber_id );<br />
$lists_table .= “<div class=’alo_easymail_lists_table’>” . $lists_msg .”:<br />”;<br />
$lists_table .= “<table><tbody>n”;<br />
foreach ( $mailinglists as $list => $val ) {<br />
$checked = ( $user_lists && in_array ( $list, $user_lists )) ? “checked=’checked’” : “”;<br />
// if registered add js to ajax subscribe/unsubscribe<br />
if (is_user_logged_in()) {<br />
$checkbox_js = “onchange=’alo_em_user_form(”lists”);’”;<br />
} else {<br />
$checkbox_js = “”;<br />
}<br />
$lists_table .= “<tr><td><input type=’checkbox’ name=’alo_em_form_lists[]‘ id=’alo_em_form_list_$list’ value=’$list’ $checked $checkbox_js class=’input-checkbox’ /></td><td><label for=’alo_em_form_list_$list’ value=’$list’>” . alo_em_translate_multilangs_array ( alo_em_get_language(), $val['name'], true ) . “</label></td></tr>n”; //edit : added the “label” element for better accessibility<br />
}<br />
$lists_table .= “</tbody></table>n”;<br />
$lists_table .= “</div>n”;<br />
}

Első blikkre azt mondanám, hogy az alábbi sort:

$lists_table .= “<tr><td></td><td><label for="’alo_em_form_list_$list’">” . alo_em_translate_multilangs_array ( alo_em_get_language(), $val['name'], true ) . “</label></td></tr>n”; //edit : added the “label” element for better accessibility
```<br />
kellene valami olyasmire cserélni, hogy<br />

$lists_table .= “” . alo_em_translate_multilangs_array ( alo_em_get_language(), $val[‘name’], true ) . “”;

Nem biztos, hogy szintaktikailag helyes, de legalább mutatja, hogy merre tapogatózz...

Szia: Köszi a segítséget. Hasonlóval próbálkoztam én is, de így pedig az a gond hogy minden egyes levelezőlistához egy egy külön legördülő listát csinál amiben ő van egyedül :slight_smile: és nem bírok rájönni, hogyan lehet úgy megcsinálni hogy az egész egy listába kerüljön

Valszeg azért, mert a 16-28 köztis sorok egy (jelentős) része is felesleges, vagy módosításra szorul. A plugin ismerete nélkül nem merném megsaccolni, melyik ( :slight_smile: ), de hátha jár erre valaki, aki ismeri is a plugint.