Algr + F teljes képernyőre váltás - NE!!!

Kedves Kollégák!



Kérdésem: a wordpress 3.9-4.0 körül bejött egy olyan dolog, hogy a [ -jelet nem teszi be a wordpress editor, hanem helyette teljes képernye vált. Ami nagyon “jó”, csak engem zavar! (Dehogy jó, semmi értelme fap fap-olni se lehet rá)



A “rövidkódok” beillesztése így elég macerás, mivel rákényszerülök az alt+ 91 kód beütésére ha egy nyamvadt [ jelet szeretnék betenni a wp editorba.



Valami egyszermegoldást tud valaki? (Roppant idegesítez így.)



Üdv.: András

Szia, én ezt úgy küszöböltem ki, hogy az editort HTML módba váltom és ott működik az ALT GR + F = [



Illetve van egy másik lehetséges “megoldás”, bár nekem nem vált be. Itt olvashatod:



http://stackoverflow.com/questions/26963344/how-to-remove-keyboard-shortcuts-in-tinymce-4

Szia!



Igen, működik a html módra váltáskor, de sajna az nem jó. Amit linkeltél, azt kipróbáltam de nekem nem működött. Bár csak egy gyors teszt volt.



Ám, nagyon szépen köszönöm a válaszod! :slight_smile:



Egyelőre marad az alt + 91 kód…majd keresgélek.



Lehet, nem marad más hátra, mint alaposabban utána olvasni a beépített editor-nak a doksiban.

Lehet, hogy a probléma megoldását nem a WP-ben kellene keresni? Kipróbáltam különböző oldalakon, különböző szerkesztőkkel, különböző böngészőkkel, nálam nincs ilyen gond (Linuxot használok).

Ezt a linuxos dolgot meg tudom erősíteni. Nálam sincs semmilyen probléma sehol.

Kedves Samli és Andrea!



Köszi a visszajelzéseket!



Windows 7 + magyar billentyűzet kiosztással van a gond, ahogy mondjátok.



De már megoldottam, az editorba betettem a shortcode-okat meg mindent amit szerettem volna, csak gondoltam hátha valaki megoldotta máshogyan XD.



Ü: András

Microsoft Keyboard Layout Creator ?

Szia Samli!



Igen, ez jó! Bár a legjobb kitenni gombra (esetemben), mert sokszor nem magamnak csinálom, más szerkeszti és akkor a gombként kitett shortcode-os beszúrásos módszerrel megoldható.



Köszi!