Aldomain telepítés

Sziasztok





Nem akartam új témát nyitni, mivel nagyjából bele illik a témába.





Van egy wp site-om, és átköltözés és átirányítás után a következő hibát dobja:





“Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /storage/home/keresoop/public_html/clients/vizszivargas.com/wp-config.php:1) in /storage/home/keresoop/public_html/clients/vizszivargas.com/wp-includes/pluggable.php on line 935”





Ebben az szép, hogy www előtaggal pedig nem produkálja ugyan ezt, tehát én kilőttem a tipikus “wp-config.php 1 karakterbe valami szemét kerül” jellegű hibát. Vagy rosszul tettem?Okozhatna ez olyan hibát ami csak www előtag nélkül dob ki?





Nem én kezelem jelen esetben az oldalt, mivel optimalizálásra át lett adva, tehát nagyon nem is férek hozzá a dolgokhoz,de fontos lenne hogy megtaláljam a hibát. A line 935 gondolom a config file vége, tehát elképzelhető, hogy máshol van a hiba?





Ugyan ilyen módszerekkel és szerver beállításokkal, más wp oldalt már csinálnak az optimalizálós srácok,de ott nem merült fel ilyen jellegű probléma.











Az átirányításnál egy “A” record állítja a www és a normál címet is. Szóval tanácstalan vagyok.











Elnézést, ha máshol már volt ilyen kérdés, az én terminusommal nem találtam… :slight_smile:

A “pluggable.php on line 935”-nek semmi köze a wp-config.php-hoz, az a pluggable.php fájl 935. sora.











A nagy kérdés, hogy raktál-e fel valamilyen plugint közvetlenül azelőtt, hogy elszállt. Ha igen, akkor annak a bizonyos pluginnek a könyvtárát nevezd át (ezzel kikapcsolod a plugint). Ha nem raktál fel semmit, akkor feltétlenül nézesd meg a wp-config.php-t.

  1. a szokásos hiba




  2. nincsenek rendesen feltöltve a file-ok




  3. érdemes cname-t használni, de ez már csak finomkodás, gyakorlati jelentősége nincs.