Ahimsa, a nyugodt wp-sablon (wp-theme) magyarul is

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) Ahimsa, a nyugodt wp-sablon (wp-theme) magyarul is című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: Ahimsa, a nyugodt wp-sablon (wp-theme) magyarul is]

Huuu, ez a sablon igazan az egyszerusegre lett keszitve :slight_smile:

Ez gáz. Túl egyszerű :-/

Kedves bnc!

Miért lenne gáz az egyszerűsége?
Ugye láttunk már egyhasábos, vagy alapsablonnal is sikeresen üzemelő oldalakat is, meg bonyolult, magazinoldalakat vergődve is?

Nem született mindenki Mac-kel a pelenkájában, vagy klaviatúrával a sejhaja alatt. Tudomásul kell venni, hogy vannak amatőrök, kezdők is, akiknek a nyelve lóg ki az igyekezettől, hogy egy fél oldalnyi tudósítást adjanak létükről.
Számukra például ez egy kiváló sablon, mert mégiscsak más, mint az alapbeállítás.

Azért akadtak a wordpress.org-on, több, mint kétezren, akik letöltötték… :slight_smile:

És egy másik előnye az, aki kicsit tovább szeretne lépni, hogy egyszerűsége mellé csomagoltak egy kis saját átalakítási lehetőséget, amin el lehet indulni megismerni, hogy mi hogyan működik, ha piszkálom a sablont.

Ez itt egyszerű: http://www.buscher.hu/
A fenti viszont gáz… (nem az egyszerűségi miatt)
De persze ez csak saját vélemény…

Olyan, mintha egyszerűen próbálna figyelemfelkeltő lenni, vagy mi… No meg “gyerekes”…

Edorn! Azt nem mondtuk, hogy csak a TOP10-et mutatjuk be… :slight_smile:

Igaz is, nem voltam túl kifejező. Mint wordpress használó, én nem tennék fel egy ilyen templatet a blogomra. Sem a színkompozíciója, sem az elrendezése nem tetszik. :slight_smile:

Ennél szuperebb sablont nem is lehetne találni. Ezt átalakítva, olyan, de olyan designes oldalt lehet csinálni, hogy bárkinek a szája tátva marad.

Csak az egyszínű színeket kell lecserélni, képekre és kész is.

Egyszerűen tökéletes, a nem magazin jellegű blogoknak a legjobb.

Üdv:)

A magyar nyelvi fájl:“Not Found”

Én bénáztam el valamit:

Köszönöm:)

a:)

Kedves ani02!

Nem te vagy a béna, hanem a sok régi cikk összegyűjtése és ide faragása során nem ment minden zökkenőmentesen. :slight_smile:
Ide-oda lettek tologatva a fájlok, és nem egy volt, amelyik elvesztette közben azt a helyet, ahol az eredeti hivatkozás keresné…

Ez egy nagyon régi sablon, nagyon régi fordítása, de a történeti hűség kedvéért odateszem neked, az eredeti íráshoz.

Köszönöm szépen Győző:)-a nagyon kezdőknek az ilyen régi darabok is nagyon hasznosak lehetnek:)

Még egyszer kösz:)

a

Nagyon szívesen, ani! :slight_smile:

Soha nem felejtem el, amikor az első CMS-rendszerrel (az a Guppy volt :slight_smile: ) megcsináltam a cégünk honlaphoz hasonlító valamilyét, majd kiugrottam örömömben a bőrömből. Aztán amikor a WordPress-t felfedeztem és áttértem…