Adott kategória post-ok listázása a fő template használatával

Üdv,











Azt szeretném megoldani, hogy a header-ben kirakott kategória link-re kattintáskor a kategória alatt lévő postok a főoldal kinézetét kövessék.











Köszönöm

most hogy néz ki?


Efrud wrote:

most hogy néz ki?








így:


http://spejz.hu





azt szeretném, hogy a kiemelt képek felé kitenném egy adott kategória linkjét, és a kattintáskor ugyan olyan módon jelennének meg a postok mint a főoldalon, csak szűrve az adott kategóriára..

nyitólap alapján csinálj egy category-id.php-t :slight_smile: tehát… mondjuk: ID1-es kategiróia: category-1.php így lehet.


Patai László wrote:

nyitólap alapján csinálj egy category-id.php-t :) tehát... mondjuk: ID1-es kategiróia: category-1.php így lehet.








és simán berakom az általam használt template könyvtár alá, a linkbe, meg ezt a php-t hívom, és ennyi?

Na most én meg vagyok kavarodva. Vázolom mit is szeretnél szerintem, aztán javits ki kérlek ha tévedek.




  1. szeretnél a képek fölé kategória linkeket. Ezt megoldod, gondolom, a link nem a világ.




  2. Szeretnéd, ha az adott kategóriára rákattint valaki akkor megjelenjenek a kategória postjai.




  3. Ezek a postok ne úgy jelenjenek meg mint most, hogy csak a cimek vannak, ott, hanem a tartalma is a cikknek.




  4. Ennyi? Mit hagytam ki? :smiley:

Köszönöm Laci!











Valóban ennyire egyszerű volt az egész.

Na akkor meg lekéstem. De most már aztán megnézem mit nem értettem. :smiley:


Efrud wrote:

Na akkor meg lekéstem. De most már aztán megnézem mit nem értettem. :D








Köszi neked is Efrud, nem akartam bonyi dolgot, csak nem tudtam hogy ennyire egyszerű.

pfuu valamikor én is csűröm csavarom meg minden aztán 1 óra szenvedés után rájövök, hogy 5 perces munka lett volna a dolog. :smiley:


'Efrud wrote:

pfuu valamikor én is csűröm csavarom meg minden aztán 1 óra szenvedés után rájövök' date=' hogy 5 perces munka lett volna a dolog. :D[/quote']





Igen, más néven tanulsz :) Nyilván pár éve én is így voltam vele, azóta több tucat WP ment át a kezem között, szóval.... :D