Admin oldal angol-magyar

Sziasztok!











Mitől lehet az, hogy az admin oldalon ami eddig magyar volt pl. jobb felső sarokba az üdvözlés az átváltott angolra (és a menüpontok és a bennük lévő szöveg fele és angol lett ami eddig magyar volt)…





A qtranslate-t használom, de eddig nem volt baj vele és nem is frissítettem (jól van beállítva BIZTOSAN), tehát ezt én kizárnám.











Egyedől a contact form 7-et frissítettem a mai nap. Esetleg ez bekavarhatott neki?











Kérelk segítsetek :slight_smile:











Köszönöm.

Adminban állítsd vissza az alap nyelvet vagy a felhasználódnál állítsd vissza. Egyiknél valamiért átállítódott szerintem. :slight_smile:

Azt már megnéztem de köszi. :slight_smile: Nem értem, hogy mitől csinálhatja, nem zavaró csak idegesítő :smiley:

Esetleg még az okozhat problémát, hogy bár a wordpress-ben az alapértelmezett nyelv a magyar de a qtranslate-ben meghagytad az angolt alapértelmezettnek.





Így bármikor frissít valamilyen bővítményt visszaáll angolra.

Ott is magyar az alapértelmezett. (alapból az volt beállítva azt hiszem, már nem most telepítettem :smiley: )

Helló











A twenty-eleven témát használom. Akitől vettem a domaint, meg szervert, ő csinált meg nekem mindent, én csak a felhasználónevet és jelszót kaptam, amivel be tudok lépni, de nem én tettem fel a wordpress-t. A gondom az, hogy magyarul van az admin felület, valamint a bővítmények is, így a contact form, pedig maga az oldal angol, valamint egy kanadaival csinálom az oldalt, tehát az admin felületnek is angolnak kéne lennie. Nem tudjátok hogy kell átállítani? A beállításoknál nem lehet.

Nagyon egyszerűen töröld a magyar nyelvi fájlokat és akkor vissza áll angolra.











Wp-content mappába találod

nem engedi szerkeszteni sajna:( a hozzászólást











még esetleg a nyelvet a wp-config Php-ba tudod átállítani keresd ezt: define ('WPLANG', 'hu_HU');











cseréld erre: define ('WPLANG', 'en_US');

Gondolom ezt a szerkesztésénél kéne, de nekem nincsen wp-configom, csak ezek:

“Gondolom ezt a szerkesztésénél kéne”





rosszul gondolod.





Ezt így kéne elintézni:





Felkapcsolódsz a gépre ahol a WordPress oldalad lakik > letöltöd a file-t magadhoz, csinálsz róla egy biztonsági másolatot-> szerkeszted -> visszatöltöd