Admin hiba bejegyzés,oldalak szerkesztésénél

Sziasztok, Tudna nekem valaki segíteni a következő problémába futottam bele hogy az admin oldalon ha egy bejegyzést szeretnék szerkeszteni vagy oldat akkor egy üres fehér oldalt kapok sajnos.
És a konzolban a következő hibákat látom. Valakinek valami ötlet ??? Az FTP felül írtam a wp-admin, és wp-includes mappát hátha segíteni de sajnos nem történt semmi.

Ha letöltöm a régi editor és bekapcsolom akkor betölt az oldal de fehér benne a szöveg.

Uncaught SyntaxError: missing ) after argument list
post.php?post=11913&action=edit:99 Uncaught ReferenceError: _ is not defined
Uncaught TypeError: Cannot read property ‘editor’ of undefined

Ezt a hibát úgy lehet megcsípni, hogy az oldal forrását megnézed (Ctrl+U bill.kombináció). A képernyőképed jobb oldalán látszanak a sorszámok. Ott lesz JavaScript programhiba. Szerintem nagyon feltűnő lesz!

Feltehetően egy bővítmény/sablon/betörés okozza. 15 percet ingyen segítek

ügyelet/hotline: +36-20-4242498  sms@szepe.net  skype: szepe.viktor

Uncaught SyntaxError: missing ) after argument list

Ez okozza a hibát. Valószínűleg valamelyik bővítmény JS kódja hibás.

Legegyszerűbb megoldás amit biztos meg tudsz csinálni: kapcsold ki az összes bővítményt, és egyesével kapcsolgasd vissza őket és teszteld. Amelyik bővítmény visszakapcsolásánál jelentkezik ez a hiba, az lesz a problémás.

Ha megvan a hibás bővítmény, akkor vagy frissítsd, vagy szólj a fejlesztőnek.

Megjegyzés:
A sablonba is lehet hiba, de oda sokkal ritkábban raknak olyan kódot, ami módosítja az admin felületet. Ha a bővítmények kikapcsolása nem vezet eredményre, akkor a sablont váltsd át, és úgy is teszteld.