Admin felület

Sziasztok!



Kérdésem lenne. Nem tudom miért, de az admin felületen nem működik a css?! Most telepítettem a 4.4et.

Köszi a segítséget előre is.

Próbáltad másik böngészővel?

Próbáltad kikapcsolni a bővítményeket?

Próbáltad a wp-admin/ mappát újra feltölteni és felülírni a fájlokat?

Szia!



Megnézetem már ie, chrome, és firefoxal is ugyanaz a helyzet.

A plugin mappát most neveztem át, hogy megnézzem, de változatlan

A wp-admin újra feltöltésén is átsetem, de semmi. :frowning:



Köszi.

Alapsablonnal is (kikapcsolt bővítmények mellett)?

Amennyiben akkor is, én FTP-n keresztül a wp-config.php és a wp-content alkönyvtáron kívül mindent letörölnék, és az előzőleg letöltött és kicsomagolt 4.4 fájlokat, majd az alkönyvtárakat külön külön feltölteném.

Azt gyanítom, hogy valami sérült a frissítéskor.

Köszönöm az ötleteket!

A szerver egy tűlzfalszabálya tíltotta le a stíluslapokat!

Sziasztok!



Valamiért az admin felületre belépve sajnos szétcsuszik minden, lást képen. Valaki tudna segíteni, mi a baj?



  • Próbáld másik böngészőben

  • Nevezd át ftp-n a wp-content/plugins mapppát és utána nézd meg

Olvasd el elejétől ezt a témát, próbáld ki a javaslatokat.

Köszönöm, úgynézki megoldódott :slight_smile:

Továbbra is, hogyha csinálok valamit az oldalon kisidő múlva előjön a hiba… Nagyon idegesítő…

Valakinek valami ötlete, hogy mitöl lehet?

Új bővitményt nem raktam fel azóta

Amikor azt írtad 25-én, hogy megoldódott, akkor hogyan oldódott meg? És most ugyanúgy nem tudnád javítani? Sérült lehet valamelyik fájl.

Töltsd le a legutóbbi wp-t, és könyvtáranként (!) küldd fel ftp-vel a tárhelyre, felülírva a korábbiakat.

Újratelepítettem a fent leírtak szerint. De minden alkalommal csináljam meg? :slight_smile: Nincs valami jobb, könnyebb megoldás? Nem is merek már belépni az Admin felületre, mert félek összeomlik megint. :frowning:

Nem. Elvileg ennek nem szabadna többször előjönnie, illetve, ha mégis, akkor annak oka van.



Vigyél fel új admint, új jelszóval, majd azzal belépve a régit töröld, és engedd átvenni a hozzátartozó bejegyzéseket.

Az új admin neve ne admin2 legyen, hanem valami más, nehezebb. pl. ZsakbaMacska1848, az 123456 jellegű jelszót is le kellene cserélni összetettebbre.



A használt sablon helyett tiszta forrásból beszerzett sablont kell használni. Töltsd le a kívánt sablon legfrissebb változatát, az adminban állj át alapsablonra, majd töröld a régit, töltsd fel a frisset, és állj vissza rá.