Add Media problema, csak szurke hatter!

Sziasztok!











Van egy problemem, amelyet surgosen meg kellene oldjak, ebben kerem a segitsegeteket. Valamilyen oknal fogva, nem sikerul kepet feltoltenem az admin feluleten , hiaba kattintok az “Add media” gombra, nem ugrik fel a kezelo ablak, csak a szurke hatter latszik. Viszont, ha jobb klikkel nyitom meg uj oldalon, akkor kinyilik, de sajnos ily modon nem lehet kepet feltolteni az adott bejegyzeshez/post-hoz. Probaltam mar teljesen ujratelepiteni a wordpress-t, meg a szerveren is megvaltoztattam a helyet, de sajnos az sem segitett. Csatolok egy kepet a nagy szurkesegrol:) [attachment=2181:worp.jpg]

Másik böngésző?

Eddig ment bizonyára, mióta nem megy? Frissítettél-e valamit, vagy másik helyre került az oldal amióta ez a probléma fent áll?











Vagy egyik napról a másikra már nem működött és közben nem történt, semmi módosítás sehol (se admin oldalon, se ftp-n). ?

Koszi a valaszokat!





Megoldodott a problema! Egy ismerosom javasolta hogy ne filezillaval masoljam a serverre a wp file-okat mert elofordulhat hogy masolas kozben hibazot es amiatt nem mukodik helyesen… Hat igaza volt…:))) A cpanel file kezelojet hasznaltam:D