Adatok bekérése két lépésben (contact form7?)

Szerződéskötéshez sok adatot kell bekérnem. Marketing szempontból kifejezetten hátrányos, ha a vevőm látja, hogy milyen sok adatra van szükség, ezért először csak a nevét, email címét, telefonszámát szeretném bekérni, majd a második lépésben a többi adatot.

Kritériumok:

  1. Az első körben megadott adatokról is kapjak email értesítést. (esetleg a vevő is kapjon róla visszaigazoló emailt.)
  2. A második körben a vevőnek az első körben megadott adatokat ne kelljen még egyszer megadnia.

(Olyan redir oldalt szeretnék, amire paraméter átadással (post) megérkeznek az első körben mentett adatok. A paraméterek fogadását (get), feldolgozását meg tudom oldani.)

Contact Form Multistepform, erre keress rá. Nem kell semmilye redirect-el bonyolítani. :slight_smile:

Nagyon köszönöm az ötletet. Egy apró dolog hibádzik. Ha pl. a második oldalnál megszakítja az adatbevitelt, akkor az első oldalon megadott adatokat nem kapom meg.
A redir oldal annyival több, hogy ott az első oldal után már van nevem, telefonszámom, és ha megszakítja az adatbevitelt, akkor fel tudom hívni és a többi adatot be tudom kérni például telefonon, vagy emailben. Vagyis az első feltétel nem teljesül.

De a plugin tényleg jó.