Adatbázis-kapcsolat hiba

Sziasztok,



Napok óta kapok ilyen hiba üzenetet az oldal betöltésénél,van mikor egy más után többször van mikor óránként párszor.A másik képen meg az látszik,hogy a wordfence scannél ilyen hiba üzeneteket talál.Amikor rámegyek,hogy állítsa helyre az eredeti fájlt kiírja hogy helyreállítva majd nem sokkal később ugyan így ki jön. És még egy másik fájlt is kiszokott írni hibának de most arról nem tudtam képet csinálni.Ott úgy rémlik pont azt a wp.config-php fájt írja ki hibának amit az oldal betöltésnél is ki ír.Arra is már többször rámentem,hogy javítsa ki de semmi hatása.

Mitől lehet ez?És mit lehet vele csinálni?



Köszi!

Adsz egy elérhetőségi címet (URL)?

Lehet, hogy döglődik a szolgáltatód SQL szervere, de az is lehet, hogy bekaptál valami jóképű vírut, de az is elképzelhető, hogy szerkesztés közben sikeresen megsérült valamelyik fájl.

Nincs véletlenül valami cache bővítmény használatban?

Azért, mert a frissítés módosítja a fájlt. Okézd le és ennyi.

Ha nem bízol ebben, akkor nézd meg a módosult fájl tartalmát, hogy van-e benne gyanús.

Frissítsél 4.5.1-es verzióra, amelyben éppen az egyik hiba javítása összefügghet az eseteddel:


#36629 Database connect functions can cause un-catchable warnings

http://imadomakutyam.hu/ ez a honlap. igen most jött a frissítés hátha az megoldja. Mert mikor jött 4.5 akkor kezdett szarakodni

Nah csak kb 15. alkalomra sikerült felrakni az új verziót.Remélem ez majd segít

Ez már akkor nem aktuális

Nyomj egyet az en-us frissítésre is.

Nyomtam már arra is a frissítés már rendben is van.Azt hittem el is múlt a probléma erre megint jön a szokásos hiba üzenet az oldal betöltésnél:

Nincs mit tenned; kérdezz rá a tárhely-szolgáltatóra, hogy miért haldoklik az SQL szerver, vagy miért túlterhelt.

Ez feketén-fehéren nem wp hiba.

Köszi. Megírom nekik is hátha :stuck_out_tongue:

Én csak azt tudom tanácsolni, hogy talán egy másik szolgáltató jobbra képes