Adatbázis importálási problémák

Valamiért a Termékek importálása CSV-fájlból rész nem működik a korábbi adatbázisunk feltöltése esetén. Hiába próbáljuk összerendezni, össze vissza, vagy sehogy nem visz át adatokat. Ki tud ebben a segítségünkre lenni bárhogy?

A Woocommerce alap importálójával csináljátok, vagy bővítményt használtok hozzá?

Csak, ami a Termékeknél van, hogy importálás…van más mód is?!

Van, persze. Itt találsz pár ingyenes bővítményt rá.

Az exportot is így csináltátok?

A rendszergazda mentette le az előző lap(shop) adatbázisát, ill, speciálisan csinált csak termék adatbázis mentést is…de eddig nem tudtuk összehozni…

Megkérdezitek, mivel csinálta? Illetve privátban ha elküldöd a fájlokat, ránézhetek…

persze, át tudom küldeni…facebook messenger?! ill. rá tudsz nézni, ha segít…én nem, egy informatikus barátom tartja vele a kapcsolatot…majd őt megkérdem…ill. kérdezném, a import bővétminyek közül melyik jöhet szóba?!

PHPmyadminbol lett exportálva

Privátban küldj itt hozzáférést. A Wocommerce termék import akkor jó, ha azzal exportálták, ezért nem fog ez működni…

Képzeld megoldották valahogy! :slight_smile: fel mentek :slight_smile: De van pár dolog, amiben ha tudsz kérnék segítséget… ha ott tartok. Hogy lehet itt privátban küldeni valamit is?!

Ha tudok, segítek természetesen.

Amúgy rákattintasz a nevemre, majd üzenetet írsz. Most írtam én Neked.

Ok, köszi :slight_smile: nézem az üzeneted!