A WordPress 2.8 már a spájzban van

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) A WordPress 2.8 már a spájzban van című tartalommal kapcsolatban?
[A teljes cikk itt olvasható: A WordPress 2.8 már a spájzban van]

Nem rossz.

Egy dolog, amit nem értek. A telepítőcsomagba miért nem tesznek be több hasznos plugint?

Pl. All in One SEO Pack, Lightbox, Google Analytics for WordPress, Easy Verification, stb…

Nem mintha nagy cucc lenne feltenni, csak kényelmesebb lenne a bekonfigurálás.

Szűcs Ádám

Kíváncsi leszek, hogy mikor jön ki a végleges verzió és, hogy mik fognak változni hisz alig lenne már ötletünk amin módosítani lehetne hisz már így is mondhatni tökéletes persze a megújulásra szükség van és ez így is van rendjén. Várom már, hogy közelebbről is megismerkedhessek az új verzióval. :slight_smile:

Most már úgy írnak róla a hivatalos oldalak, hogy május xx-én jelenik meg. :slight_smile:

A módosulások száma: mint csillag az égen. Akit érdekel, az itt olvashat róla.

Szóval az itt, az ez lenne, ha megint el nem bigyózom :slight_smile:

nagyon tetszik ez a sablon választás, így sokkal könnyebb lesz megtalálni az igazit. A szerkesztőben a sorok számozása már időszerű volt. A south east west stb. sidebarra leszek igazán kíváncsi. Mert ha így fentre balra jobbra lent-re ellehet rakni a menüpontokat én megcsókolom a fejlesztőket. kíváncsian várom. :slight_smile:

Valószínűleg 2 oka lehet:

  1. Ami nekem tetszik, az nem biztos, hogy Neked tetszeni fog, és fordítva. :slight_smile:

  2. A szerzői jogok.

elérhető az első béta verzió!!