A weblap nem eérhető

Sziasztok! Tudna valaki segíteni, nem rég indult weboldalam van ahol rendszeres, hogy nem elérhető, többszöri vissza lépéssel tudok én is csak bejelentkezni. Ezért persze nem tudnak regisztrálni stb. A hiba üzenet ez:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at webmaster@webaukcio.eu to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Apache Server at www.webaukcio.eu Port 80

Szia. Csak egy WP felhasználó vagyok, de most kezdtem keresni a neten. Ezeket a cikkeket találtam. Hátha valamit segiteni fog Neked.

Köszönöm a segítséget, közben valaki ránézett az oldalra és htaccesst újra generálással elhárultak a gondok.

1 kedvelés

Hasonló problémám van. Nagyon fontos lenne segítenetek. Iskolai honlapról van szó. csataiskola13.hu

Média problémát jelez. Nem enged belépni sem. Köszönöm.

htaccesst újra generálását csináld meg szerintem jó lesz.

Szívesen megcsinálok bármit, de fogalmam sincs az mit jelent. :frowning:

Mi a hiba kód? az fontos lehet…

Itt nézd meg van több dolog is, a bővítményekkel ill. ha van valami biztonsági plugin azzal kell kezdeni, majd jöhet a htaccess.

https://wordpress-honlap.com/403-hozzaferes-megtagadva/

1 kedvelés

Köszi. Megoldódott. :slight_smile:

1 kedvelés