A variálható termékeket miért nem tudom kosárba rakni?

Webshopot fejlesztek és fontos lenne hogy a variált terméket is kosárba tudjam tenni, viszont a gomb nem jelenik meg a terméknél.

Mindegyik variációnak adtál árat?

Igen, pont ez miatt kellett a variálható termék. Ugyanis ha például egy pólót akar valaki rendelni akkor a galléros az drágább mint a környakú. Na és fontos volt az is hogy a színválasztásnál a termékkép is változzon.


Ez a termék például ilyen problémával küzd. Sikerült mindent úgy beállítanom ahogy akartam, viszont nem adja ki a “Kosárba” gombot még a kötelező értékek megadása után sem.

A készletkezelés engedélyezve van Woocommerce-ben? Mert ha igen, akkor az lehet a baj, hogy nem adtál meg darab számot a variációknál.

Nincs engedélyezve de megpróbálom megadni a darabszámot.

Valahogy sikerült megoldanom! Mindenesetre köszönöm, és leírom ide ha rájöttem hogy miként, hátha másnak is szüksége lesz rá! ^^

Úgy lett jó hogy a TM Extra Production Options nevű bővítmény alatt a termék szerkesztésénél nem adtam meg semmit, szóval az kavar be.
Viszont anélkül nem tudom megoldani azt hogy egy színre kattintva a termékkép is megváltozzon. Az pedig fontos lenne.
Valami ötlet?

A variációknál általában meg lehet adni termékképet is

Igen erre már rájöttem, viszont azt szeretném hogy ne egy legördülő menüben tudjam kiválasztani a színeket, hanem színes négyzeteken. Ahhoz meg gondolom már plugin szükséges. A TM Extra Production Options-szel sikerült is ezt megcsinálnom, csak ugye nem lehetett kosárba rakni a terméket.

Kapcsold vissza a TM Extra Production Options plugint, mert szerintem meg tudjuk oldani, hogy látható legyen a kosárba gomb is.

Nincs kikapcsolva, csak ha nem adok meg neki semmit egy termék beállításaiban akkor nem jelenik meg. Örülnék ha meg tudnánk oldani. De eddig nem jöttem rá.

Ennél a terméknél kapcsold be kérlek, megnézek valamit.

Bekapcsoltam, azzal ne foglalkozz hogy szétesik, így is mennie kéne. csak 1-2 beállítás de arra most nincs időm

.woocommerce div.product form.cart .button {

display: inline-block!important;

}

 

Add hozzá a saját css-hez, és működni fog.

Eszembe jutott valami. Mivel ezek kötelezően megadandó mezők, lehet hogy a 2 plugin ütközik és csak az egyiket érzékeli? (Mivel azt, hogy milyen kép jelenjen meg, kétszer is meg lehet adni)

Lehet hogy hülyeség, de mindenesetre megpróbálnám. Hol tudom beállítani hogy ne legyen kötelező?

Mellesleg azt az utasítást kaptam hogy így is jó, nem muszáj hogy a színekre kattintva jelenjenek meg. Ha sehogy sem sikerül sem lesz nagy baj. De nekem is amúgy tetszene jobban.

Hol tudom hozzáadni?

Az biztos, hogy a két bővítmény nem fér össze, és azért nem működik.

Melyik sablont használod?

Divi-t és woocommerce-et.

A Divi sablon beállításainál (Theme Options-nél) megtalálható a Custom css box